Nadchází zima a já si říkám, jak já oblečení asi budu v zimě nosit. Protože jsem taková žena, že mám ráda opravdu hodně šaty anebo sukně. Tak jsem si řekla, že bych zkusila sehnat nějaké šaty, které budou dlouhé a opravdu teplé. A já chodím velmi často pěšky, protože nemám auto, takže potřebuji velmi teplé oblečení. Opravdu velmi často trpím na záněty močového měchýře. A opravdu vám tu bolest nedokážu popsat blíže, protože to je tak nesnesitelná bolest, že bych to nepřála ani největšímu nepříteli. Jistě to znáte, milé dámy, že? Myslím si, že asi každá dáma, každá mladá žena, dívka zažila už některé záněty močového měchýře, které jsou dost nepříjemné. A opravdu to není žádná zábava ani sranda, protože je to neskutečná bolest. Taky si pamatuji, jak jsem jednou dva dny ležela v nemocnici kvůli silnému zánětu močového měchýře.

šaty

A musím říct, že nic horšího jsem snad ani nezažila. Proto si říkám, že bych si pořídila na zimu vlněné šaty. Jsou dlouhé a musím říct, že vlna opravdu krásně hřeje. A jednou jsem měla doma dvoje vlněné deky, musím říct, opravdu jsou perfektní na zahřátí. Vlněné deky jsem měla doma opravdu hodně dlouho, než jsem je kdysi někomu půjčila a už mi je nikdo nevrátil.

černé šaty

A vůbec nevím, jak se to mohlo stát. Nicméně ale vlněné šaty poslouží taky příjemně a účelově. A řekla jsem si, že si pořídím alespoň troje vlněné šaty. A to hlavně černé a béžové. A potom taky jedny takové barevné na doma. Ráda chodím taky upravená doma. A proto by se mi hodily vlněné šaty taky na doma, nějaké ale barevnější, protože mám ráda barvy. A do společnosti nejraději nosím jednobarevné věci. Takže do společnosti bych nosila třeba například černé nebo béžové vlněné šaty. Vlna se mi moc líbí a vlněné šaty Lasilueta budou v móda asi už napořád. A vy máte rádi šaty a nosíte je často? A jakému materiálu dáváte přednost?