Jako majitel webu zajisté uvítáte, aby se zobrazoval na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání. Samozřejmostí jsou pak relevantní uživatelé, kteří projevují zájem o vámi nabízené služby či produkty. K tomu však nestačí jen dokonale graficky zpracovaný web nebo dobrá práce s klíčovými slovy. Vyhledávače řadí jednotlivé stránky na základě algoritmů, které neustále mění. Na umístění webu ve vyhledávání se podílí celá řada faktorů. Patří mezi ně i SEO reklama a PPC.

seo

Pomohou vám odborníci ze SEO CONSULT

Chcete-li být ve vyhledávání opravdu viditelní, není nic snazšího, než se svěřit do rukou odborníků. SEO CONSULT se SEO reklamou zabývá dlouhá léta. Optimalizaci pro vyhledávače vnímá jako součást marketingu. Zajistí optimalizaci pro vyhledávače od začátku až do zdárného konce.

seo marketing

Samozřejmostí jsou také související marketingové aktivity. Patří mezi ně tvorba webu, PPC reklama, e-mailing či správa sociálních sítí. Podrobnou nabídku služeb a vše potřebné naleznete na stránkách seoconsult.cz.

SEO vs. PPC

Přemýšlíte nad otázkou SEO vs. PPC? Jak SEO, tak i PPC se řadí mezi velmi rozšířené marketingové činnosti a to jak pro velké, tak i malé firmy či společnosti. Každá z nich s sebou nese určité výhody, ale i nevýhody. SEO patří mezi procesy dlouhodobějšího charakteru. Pomůže dostat váš web na vyšší příčky ve vyhledávačích. Práce je zdlouhavější, ale zato poskytuje dlouhodobější efekt. PPC kampaň nabízí efekt okamžitý, jakmile ji však vypnete, většinou návštěvnost webu
klesne. Ideální je, můžete-li investovat do obou možností. SEO CONSULT nabízí odborné týmy PPC a SEO konzultanty. Všichni mají dlouholeté zkušenosti, co se marketingu týká. Při své práci používají nejmodernější nástroje. K PPC kampaním získáte reklamní účty, které budou jen vaše a budete k nim mít neomezený přístup.