Celý život jsem pracovala v takové práci, která se týká techniky. Nikdy bych netušila, že taková práce mě bude bavit. Protože jsem sice vyučená kosmetička a taky kadeřnice, ale tuto práci jsem dělala pouze dva roky. Protože nějak mě kadeřnictví a kosmetika nenaplňovala, tak jsem odešla z práce. Nyní pracuji pro firmu hrotech. Líbí se mi tam, protože ve firmě hrotech je skvělé to, že tam mám opravdu skvělý kolektiv a líbí se mi také jejich přístup ke mně. Když jsem tam byla nová, tak jsem tam taky byla nejmladší. Bála jsem se, že třeba nějaký starší kolegové mě nebudou brát vážně, že jsem většinou o patnáct let mladší než oni.

Spravuji sociální kontakty.

A v té firmě hrotech pracují samí, spíše starší muži, takže já jako mladá žena jsem si tam asi byla rarita, ale práce mě bavila a brala jsem ji opravdu vážně. Měla jsem na starosti různé kontakty. Kontakty třeba například se zákazníky a tak podobně. Chtěla jsem udržet opravdu skvělé vztahy mezi zákazníky a taky prodejci. Já jsem svou práci vykonávala opravdu skvěle. A musím říct, že skvělá práce si mě našla.

Kontakty jsou důležité.

Jinak si to nedokážu představit. Lepší práci bych asi nikde nenašla, navíc tohle je moje srdcová záležitost. Takže jsem ráda, že ve firmě hrotech mám na starosti kontakty, které mě baví. Navíc umím skvěle jednat s lidmi, takže práce u kontaktu mě velmi baví a myslím si, že to přesně práce pro mě. A přeci mi jistě všichni dáte za pravdu, že není nic lepšího, než když máte práci, do které se denně těšíte a která vás baví. A vás baví vaše práce nebo taky do ní chodíte jenom s nechutí? Víte, znám hodně lidí, kteří nemají rádi svou práci, ale musí tam chodit. Takové případy samozřejmě chápu, ale to nejde nějak změnit? Myslím si, že každý člověk by měl dělat to, co ho baví. Pokud máte rádi například práci s lidmi, tak by vás mohla jistě bavit i moje práce, a to práce s kontakty Hro-tech.