Monitorovat všechno, co se děje v bytě, mít jistotu, že nebudete mít během dovolené žádné nezvané hosty. Pokud hledáte nenápadnou ochranku, která bude současně spolehlivá a nebudete jí muset nic platit, zajímavou alternativou je špionážní kamera. Může být ukrytá v brýlích, klíčích od auta nebo radiobudíku, nabízí se i nástěnné hodiny nebo psací pero. Co šlo před lety jen na stříbrném plátně, je díky moderní technice už samozřejmostí. Nenechavci ani nebudou vědět, že víte o každém jejich kroku.

spionazni-kamera

Pohlídá i kočku, když zrovna nejste doma

Může mít velmi různorodé využití, nejen v případě, že zrovna míříte na delší dobu mimo domov. Když jste v práci nebo na procházce venku, může vám špionážní kamera ukázat, co zrovna dělá váš zvířecí miláček. Možná budete překvapeni, v každém případě se dobře pobavíte. Moderní kamery se skryjí i do čepice nebo hodinek, takže výběr je skutečně pestrý. Na první pohled nepůjde poznat vůbec nic. Vždyť přeci položené psací pero nikoho nezajímá a je běžnou součástí každé domácnosti, že?

Důkaz pro vyšetřovatele zločinu ihned po ruce

Je vždy na stopě pachatelů! Špionážní technika dokáže pomoci například tehdy, když potřebuje policie hmatatelné důkazy o loupeži. Snáze se jí pak vyšetřuje, pachatel je odhalen mnohem dříve. Spolehlivý záznam videa, které si můžete jednoduše přeposlat na svůj smartphone a prohlédnout si, jestli je vše v pořádku – nebo naopak krátké video sdílet s bezpečnostními složkami. Ochrana majetku je přeci prvořadá, zvláště když nejsme neustále doma a byt se tak snadno může stát terčem nájezdu zlodějů. Je lepší, když jsme na podobné situace připraveni, než když se pak vyšetřování odloží pro nedostatek důkazů. Nabídka na cel-tec.cz je velmi bohatá, nemáte chuť stát se také špiony?