V oblasti jako je servis a oprava výtahů to chce speciální péči za pomoci těch nejmodernějších technologií. Obraťte se na profesionální společnost, která je na trhu téměř 15 let. Zajistíme rekonstrukci stávajících výtahů a také jejich servis, kontrolu a případné nutné opravy.

servis výtahů

Kvalitní komponenty od špičkových dodavatelů
Na kvalitu námi nabízených komponentů se rozhodně můžete spolehnout. To vám garantujeme. Zajišťujeme totiž vysoce kvalitní komponenty od špičkových dodavatelů s akreditací, a to jak tuzemských, tak i zahraničních. A právě tyto produkty zajišťují moderní, a především bezpečnou výstavbu výtahů s vyhovující užitnou plochou a nosností.

O našich kvalitách vás přesvědčí reference
Pokud stále ještě váháte, zda využít našich služeb, pak už váhat nemusíte. O kvalitách naší firmy vás přesvědčí reference od spokojených zákazníků.

Nepodceňujte pravidelné servisní kontroly
Abyste prodloužili životnost výtahu, je důležité dbát na pravidelné servisní prohlídky. A i o ty se postaráme. Povolejte si odborníky na preventivní údržbu a kontrolu koncipované tak, aby byl zajištěn hladký a bezproblémový chod výtahu.
Naši servisní technici se podívají celkové konstrukci, mechanizaci i každému závitu a šroubku na zoubek tak, aby mohly být zavčasu odhaleny případné nedostatky a poruchy. A případnou opravu si vezmeme na starost.

oprava výtahů

Dokonalý servis i pro váš výtah
Rozbil se vám výtah? Na každý pád je to problém, který si žádá akutní a co nejrychlejší řešení. Zajistíme vám kvalitní a prvotřídní servis k vaší maximální spokojenosti. Stačí nás jen kontaktovat a my se už postaráme o to, aby váš výtah mohl být co nejdříve uveden do provozu a mohl opět šlapal jako hodinky.
Obraťte se s důvěrou na zkušené a profesionální servisní mechaniky, kteří si poradí s preventivní prohlídkou, údržbou i případnou opravou i vašeho výtahu.