Jistě vám záleží na celkovém vzhledu vašeho rodinného domu a k němu přiléhajícímu pozemku. A právě brána společně s plotem jsou hlavní vizitkou domu, která má upoutat pozornost na první pohled. Proto se vyplatí jejich výběr nepodcenit. Vše by mělo společně ladit jak barevně, tak i co do materiálu, a to nejen s rodinným domem, ale i jeho blízkým okolím. Brána pak kromě designového hlediska musí splňovat také určitý komfort, tedy zajistit pohodlný výjezd a příjezd na váš pozemek.

brána

Nechte si bránu k vašemu rodinnému domu vyrobit na míru od profesionální a zkušené firmy. Pokud je pro vás prim poměr kvality a příznivé ceny, pak jsme pro vás jasnou volbou. A jaké brány naleznete v naší nabídce?

TYPY BRAN
Podle systému otevírání si můžete zvolit ze dvou typů bran – nabízí se tak možnost jednokřídlé nebo dvoukřídlé, tedy posuvné a otočné. Posuvné provedení je řešeno kolejnicemi nebo samonosně. Otočné neboli křídlové brány jsou v podstatě vrata, která mají jedno nebo dvě křídla.

Samonosné
Samonosné brány mají tu výhodu, že k nim není potřeba žádný vodící profil na vozovce. Důležité je mít ovšem dostatek prostoru pro zasouvání brány. Vybrat si můžete z nejrůznějších výplní jako je dřevo, plast, pletivo a další.

Posuvné
Posuvné brány jsou prostorově méně náročné, nezatěžují oplocení a mají nižší pořizovací cenu.

velká brána

Křídlové
Křídlové brány jsou vhodným řešením všude tam, kde nelze použít samonosný nebo posuvný typ. Jejich omezením je otevírání do vjezdu a omezení prostoru za bránou. Mají ovšem jednodušší přípravu a nižší pořizovací cenu.

Kolejnicové
Kolejnicové brány umožňují parkování ihned za branou. Jsou nenáročné na prostor a je možné je instalovat i do mírnějšího svahu.
Spolehněte se na firmu, která se výrobou a montáží bran zabývá už po dlouhé roky a vsaďte na kvalitní a osvědčené produkty.