Na výrobu kvalitní postele z masivu se používá buk, smrk nebo dub. Přirozeně se jedná o přírodní materiál a tak mu nelze odepřít jeho klasickou vůni dřeva a v podstatě ekologickou váhu. Vyrábí se v různých variantách jako jednolůžkové, manželské postele nebo dokonce není problém si nechat vyrobit na míru dětskou postýlku. Pokud se o postele budete dobře starat, budou vám sloužit mnoho let. Což není divu, protože jsou bytelné a kvalitně vyrobené na míru, avšak dosahují standardních rozměrů pro klasické postele, tudíž není problém sehnat odpovídající kvalitní matraci. Pokud si objednáte postele z masivu přímo od výrobce, tak můžete si k nim pořídit i vhodné noční stolky či jiné doplňky. Ideální jsou postele s úložným prostorem.

postel-z-masivu-s-uloznym-prostorem_Claudie-180x200-buk-mor-dub_

Úložných prostorů není nikdy dost

Snad každá domácnost se potýká s problémem, který tkví v nedostatku místa. Je dobré pouvažovat o další možnosti, jak získat tento nenápadný prostor pro uskladnění věcí. Je to jednoduché, stačí si zvolit postele z masivu s úložným prostorem. Možná nemáte tolik volného místa v ložnici a díky tomu si nemůžete zvolit šuplíkovou verzi. Nicméně to zkuste jinak. Úložné prostory lze totiž získat jinak. Zvláště v místech, kde není dostatečný prostor. Do celomasivních postelí se dá získat přístup skrze výklopné rošty. Má to své kladné benefity, jelikož je pohodlný přístup a navíc na první pohled nikdo nic nerozpozná.

postel-z-masivu-s-uloznym-prostorem_Claudie-180x200-buk-mor-olse_

Praktická krasavice

Pojďte se seznámit s jednou možnou variantou, která působí v ložnici velmi elegantně, ačkoliv se jedná o celkem robustní dřevěnou postel. Výrobce ji může přizpůsobit podle vašich představ, nicméně postel z masivu s úložným prostorem Claudie se nabízí se šířkou jako jednolůžko od 90 cm a dosahuje až šířky manželské postele – 200 cm. Délka může být stejná pro všechna provedení – 200 cm. Má dvě čela, kdy v záhlaví je velké a u nohou bude umístěno malé čelo. Bočnice jsou vysoké 44 cm. Materiál je samozřejmě dřevo a lze si vybrat, zdali se bude jednat o bukové nebo dubové postele s vhodnou úpravou. Také není problém si zvolit výklopný systém, který bude nejvíce vyhovovat představám. Zkrátka si svoji postel z masivu můžete sestavit pěkně na míru.