spodní prádlo

Ať už patříte mezi zastánce jen jednoho druhu spodního prádla, tak vězte, že by vám neměly chybět ani jiné možnosti výběru. Klasické kalhotky, bokové kalhotky, brazilky nebo stahovací spodní prádlo. Všechny tyto kousky spodního prádla nemusí vyhovovat každé ženě, ale když zvážíte výběr spodního prádla pod vašimi každodenním oblečením, tak ne vždy je možné, aby vám vaše oblíbené kalhotky seděli. Stejně to platí i pro muže, kterým ne vždy budou vyhovovat pánské boxerky. Na každodenní nošení jsou ideální, ale pro spánek jsou pánské boxerky pro většinu mužů nepohodlné.

Komfort

Pokud máte své dny, tak není zcela ideální volbou si na sebe vzít brazilské kalhotky nebo kalhotky s krajkou. V takovém případě pro vás budou pohodlné a komfortní klasické kalhotky nebo hodně žen také nedá dopustit na kalhotky s vysokým pasem. Určitě během takovýchto dnů zapomeňte na kalhotky dámské, které mají střih jako klasická tanga.

Svůdné spodní prádlo

Dny, kdy se cítíte sebevědomě a chcete vypadat neodolatelně jsou ideální nosit svůdnější spodní prádlo. Brazilské kalhotky dámské jsou opravdu vkusným a svůdným kouskem spodního prádla, které pak budete moci nosit i pod světlými kalhotami, aniž byly pod oblečením vidět. Co se týče mužů, tak pánské boxerky jsou pohodlné pro denní nošení a ženy je také rady vidí na mužích.

Štíhlejší postava

Pokud si chcete pomoci a vypadat hubenější nebo skrýt menší nedokonalosti, tak můžete vyzkoušet stahovací spodní prádlo. Nošení stahovacích kalhotek vám pomůže při vytvoření štíhlejší siluety, nebo když se chystáte na nějakou společenskou akci, kde chcete vyniknout. Stahovací kalhotky vám pomohou skrýt větší břicho nebo výraznější boky, které odstávají.

Pánský styl

Pokud jste si mysleli, že jen muži mohou nosit boxerky, tak jste na omylu. Tyto kalhotky dámské jsou velmi podobné pánským boxerkám a také jsou pohodlné. Svým střihem zakrývají bok, hýždě a stejně jako mužské pánské boxerky, tak i dámské sahají na stehna. Kalhotky s takovým střihem jsou vhodné také na cvičení.