Všichni jsme na to již nedočkavě čekali. Až se budeme moci od rána pohybovat u vody a koupat se. A nejen to, také trávit společné chvíle s kamarády a rodinou. To přeci stojí za to. A k tomu si můžete i přičíst letní grilování těch nejrůznějších delikates. A můžete venku sedět až do večera, protože je světlo až do pozdních hodin. A tak vás v plánování letních akcí nic nebrání. Ale ne všichni máme chaty a letní sídla na kterých bychom mohli tyto party uskutečnit. Ale nemusíme je ani mít. Stačí nám k tomu kousek pozemku nebo zahrady a můžeme si tam v klidu rozložit party nebo nůžkový stan.

party stan

A nemusíme se vůbec bát, že přijde nějaká ta letní sprška nebo menší bouřka. Pokud ji nebude doprovázet vichřice ani se nemusíme bát, že by nám ho odnesl vítr. Například si můžete zvolit TKF stany. Jsou velice kvalitní a budete s nimi jistě spokojeni. Můžete si pronajmout nebo zakoupit stan například s potiskem TKF. Díky tomu si zajistíte dobrou reklamu. A pokud lidé, kteří budou na vaší party spokojeni si stan také zakoupí. Anebo pokud jej budete používat jen pro domácí využití tak volte ten bez potisku. Ten základní stan jak s potiskem, tak i bez zakoupíte od 10 000Kč.

stany

Zakoupit můžete dále různé vložky, které vás budou chránit proti hmyzu. Stany TKF jsou kvalitní a velice flexibilní. A jsou velké, a to v rozměrech od čtyř metrů čtverečních až do 25 metrů. Mají velmi lehkou konstrukci a další výhodou je, že jste je schopni velmi snadno smontovat i rozmontovat. A jsou velmi pevné. Jsou oblíbené například na svatební hostiny, routy a různá pohoštění. A opláštění je vyrobeno z voděodolných materiálů a jsou také protipožární. A je na výběr opravdu z mnoha rozměrů a pokud by vám to stejně nevyhovovalo, dá se vyrobit přímo na míru. A recenze zákazníků jen dokazují vysokou úroveň jejich služeb.