Poslední dobou se na trhu na prvních příčkách usídlila proteinová dieta, která je známá pod několika možnými jmény a názvy. Naštěstí princip je stejný a výsledky obdivuhodné během několika prvních týdnů. Zní to sice zvláštně, ale skutečnost je zkrátka taková. Nikdo se dokonce nemusí obávat toho, že by musel držet hladovku a tak trpět hladem.
porovnání oblečení po skončení diety
Proteinová dieta má své výhody:
· V prvních nástupních týdnech je třeba dodržovat přísný jídelníček. Ten je přirozeně složený z potravin, které pomáhají nastartovat metabolismus. A vzhledem k tomu, že těžko by někdo věděl, jak si takové jídlo připravit, aby zde nic podstatného nechybělo, tak pro uživatele jsou připraveny proteinová jídla v prášku, která se dají poté snadno servírovat.
· Kdo se bojí jo-jo efektu, na který se stále upozorňuje během držení různých dietních programů a omezení, tak tady může být zcela spokojený a v klidu. Nic takového mu v tomto případě nehrozí.
· V podstatě hubnutí je přirozené, žádný rychlý velký úbytek váhy najednou nikdo nesmí očekávat. Taková redukce hmotnosti není zdraví prospěšná.
· Jídelníček je sestavený z jídel, která nemusíme složitě shánět po obchodech, vařit, připravovat nebo dokonce mít nějaké pochybnosti, zdali je pokrm vhodně složený. Všechno přijde poštou na uvedenou adresu.
· Šetří čas i energii.
· Strava neobsahuje žádné chemické nebo skryté nebezpečné přísady a nemá ani žádné vedlejší účinky.
zelenina a maso, klíčky – zdravý jídelníček

Tuk mizí z viditelných partií

Je prokázáno, že během ketózy dochází k přednostnímu úbytku tukové tkáně a to jak podkožního tuku, tak viscerálního. Díky tomu, že z těla mizí tyto naše nashromážděné tuky, tak se mění i hladina špatného cholesterolu, což je pro tělo jako takové velmi příznivá zpráva. Tím se totiž mění i všechny další podstatné hodnoty, které ovlivňují naši hmotnost a celkově i zdravotní stav. Dietní fáze jsou nesmírně důležité a již teď je beze sporu velká výhoda, že na to nejsme sami, ale poradci nám zajisté rádi pomohou a zodpoví naše dotazy, aby hubnutí bylo efektivní a účelné. Investici v tomto případě musíme brát tak, že investujeme do svého zdraví.