To, že máte záznam v registru dlužníků, nemusí znamenat žádný vážný životní problém. Ovšem pouze do chvíle, kdy se rozhodnete například pro nový paušální tarif od mobilního operátora, nebo při další banální situaci, jakou je zařizování interiéru či kabelové televize. Staré „resty“ vám tak mohou docela zkomplikovat život.

podpisy smlouvy

  • To, že s vašimi registry není vše v pořádku, poznáte i při žádosti o půjčku u banky.
  • Všechny, bez výjimky, totiž právě registry dlužníků pečlivě kontrolují.

Klienti, kteří se z tohoto důvodu stávají pro banku nebonitními, mohou ale bez problémů uspět u celé řady nebankovních poskytovatelů.Některé produkty z oblasti půjček a hypoték jsou přímo určené pro tuto cílovou skupinu.

  • Jestliže máte možnost ručit za svůj závazek nemovitostí, pak máte v podstatě dveře k půjčce otevřené.
  • Další možností je záruka třetí osoby, která vloží jako zástavu svou nemovitost.


čas jsou peníze
Při hledání vhodného poskytovatele z oblasti nebankovních institucí je ale třeba mít se na pozoru, abyste nenarazili na nesolidní firmu. Podvodné nebo alespoň nesolidní společnosti poznáte většinou už při prvním kontaktu.

  1. Chtějí po vás vysoký poplatek předem?
  2. Poskytnou vám úvěr, pokud zavoláte na placenou linku?

Raději se v těchto případech poohlédněte někde jinde.

Kde hledat vhodnou půjčku bez registru

Jestliže nechcete zbytečně riskovat a v budoucnu si zkomplikovat ekonomickou situaci ještě více, pak je dobrou volbou najít si úvěr pomocí srovnávače půjček. Prověřené a naprosto spolehlivé jsou například weby CoolPůjčky.cz nebo PůjčkyHned.cz

Půjčky bez registru ihned

Nebankovní poskytovatelé nabízejí ještě jeden vítaný bonus. Tím je rychlost vyřízení. Právě proto, že odpadá zjišťování všech skutečností o klientovi, je možné vše vyřídit opravdu bleskovou rychlostí.

  • Nejrychlejší a nejlevnější jsou malé a rychlé půjčky bez registru ihned, které většinou řeší problém „od výplaty do výplaty“.
  • Splatnost je tedy většinou do jednoho měsíce.

Některé firmy dokonce nabízejí tyto půjčky pro své klienty zcela zdarma.Je tu ale jedna podmínka. Musíte je splatit v uvedeném termínu.