Není důvod spěchat na pobočku a očekávat, že budete muset vyplňovat obsáhlé formuláře plné zvědavých otázek. Dnešní úvěry pro OSVČ fungují docela jinak, cílem je omezit papírování na nezbytné minimum, které vyžaduje stávající legislativa – a nezatížit zbytečně žadatele dalšími a dalšími požadavky. Kdo by také chtěl ztrácet čas ve frontách, že? Konkurenční prostředí ve světě nebankovních půjček dělá své, i díky němu je umožněno vyřízení celé transakce jednoduše přes internet a o dlouhém čekání na odpověď nemůže být řeči.

podnikatelská půjčka

Kolik si vlastně můžete půjčit?

Podmínky jsou nastaveny skutečně velkoryse, podnikatelský úvěr umožňuje aktivním OSVČ získat sumu v rozpětí 5 a 20 tisíc korun, přičemž splátkový kalendář lze nastavit mezi 7 a 30 kalendářních dnů. Záleží tedy jen na vás, jakou sumu pro své podnikání potřebujete. A k čemu mohou peníze posloužit?

  • Bezúčelový charakter této půjčky dává žadateli v každém případě široké možnosti využití.
  • Investice do reklamy nebo vybavení podniku, notebooku či vrtačky, je tedy snadno dostupné.
  • Můžete ale pořídit i nový firemní nábytek nebo například také doplatit daně za poslední rok.

dohoda
Jednoduchá administrativa je výhodou, ušetří totiž drahocenný čas a nezatěžuje OSVČ zbytečnými požadavky. Podnikatelská půjčka je připravena pro všechny, kteří doloží platné živnostenské oprávnění, neprocházejí exekucí nebo insolvencí a splní i některé další podmínky, mezi něž patří i věci, bez nichž se moderní OSVČ zkrátka neobejde – mobilní telefon, email, bankovní účet. Jde tedy o velmi přehlednou záležitost, kterou vyřídí každý během několika málo minut. Dvacet tisíc korun je připraveno i pro začínající podnikatele, úvěr tedy není podmíněn délkou trvání živnosti. Peníze navíc mohou dorazit na účet už do deseti minut od schválení žádosti…