Představa, že by vás mohl někdo zavřít do místnosti, ze které se musíte dostat ven svépomocí, se může zdát děsivá a jen málokdo by do toho šel dobrovolně. Opak je však pravdou, protože nespočet zábavy, úsměvných okamžiků, ale i zdravého napětí na vás může čekat v případě, že se zúčastníte hry, jakou je ta úniková.
Jestli se rozhodnete zkusit escape game Hradec Králové Enigma Escape, nepochybně si den s vašimi přáteli užijete jako ještě nikdy.
Čím je tedy tato hra tak výjimečná a proč byste ji měli vyzkoušet i vy?směr šipyk.jpg

Hru si můžete vybrat sami

V Hradci Králové na vás bude čekat zážitek na celý život, pokud se ocitnete v místnosti, kterou nebude snadné opustit. Na výběr však máte hned 2 hry, které vám můžou potrápit vaši logiku a věřte, že nebude lehké uhodnout, jaká je správná odpověď.
Pokud se rozhodnete pro hru s názvem Samara, vtáhne vás svým příběhem do hororového snímku s kazetou, která se opět šíří a zanechává za sebou mnoho mrtvých. Tato hra je založena na známém a strašidelném filmu Kruh a váš úkol bude spočívat v tom, zjistit, jak je to možné a přijít na řešení, které by mělo šťastný konec.
Při druhé hře se ocitnete v příběhu detektivky, kdy váš kolega (tajný agent) náhle zmizel a jelikož věděl o informacích, které měly být přísně tajné, je na vás, abyste odhalili to, kdo za to může. Samozřejmě, že narazíte i na mnoho záludných indícií, ovšem věřte, že vás nápovědy schované v místnosti povedou správným směrem.otisk prstu.jpg

Na hru máte pouze omezený čas

Aby byla hra napínavá už od jejího začátku, k dispozici máte pouze několik pár minut na to, abyste z ní vyšli jako vítězný tým. Ve skupině 2 až 5 hráčů musíte za 75 minut vašeho času vyřešit všechny záhady, které po vás hra bude požadovat.
Užijte si den tak jako ještě nikdy předtím a vstupte do místnosti, ve které se za vámi zavřou dveře a vy se budete muset snažit uniknout tak rychle, jak to jenom půjde.