Na jaře je čas změnit cokoliv v našem interiéru. Tentokrát by to mohly být textilie a barvy, kterými se můžeme zabývat. Začněme například okny a dodáme jim krásné a neotřelé, atraktivnější zastínění. Letošní rok jsou velice žádané zebří pruhy, neboť jsou originální a zároveň praktické. Rolety jsou pro naše okna to pravé a moc jim sluší.

Jsou také méně náročné na údržbu, na rozdíl od klasických záclon a závěsů. Rolety dokáží perfektně zachytit sluneční paprsky a zároveň ochránit naše soukromí před světem zvenčí. Můžeme je vybírat z nepřeberných dekorů a barev. Ovládání můžeme zvolit buďto manuální s řetízkem, nebo s dálkovým ovládáním.

Pruhy na roletách jsou trendy

Pruhy mají neuvěřitelný a zajímavý efekt. Pruh sám o sobě je zajímavým dekorem, který v kombinaci s roletou vytvoří zajímavý dekorativní efekt. Ještě zajímavějšího výsledku docílíme, bude-li část pruhů na textilii průsvitná a druhá část pruhů plná. Můžeme tak získat buďto úplné, nebo i částečné zastínění.  Budou-li na roletě některé pruhy průsvitné, bude světlo částečně pronikat do interiéru.

Rolety jsou vhodné naprosto do všech typů oken
Ať už se jedná o volně visící rolety, které nemají žádný krycí mechanismus, nebo rolety přesně vyrobené pro plastová okna.  Látkové rolety jsou naprosto vhodné pro okna v jakékoliv šířce nebo typu. Hodí se i na střešní okna.  Tyto látkové rolety na střešní okna v sobě mají pružinový mechanismus s brzdou, která zastaví roletku v jakékoliv poloze. Intenzitu světla ovlivníme volbou tkaniny, která může být částečně průhledná.  Ručním ovládáním rolety s pomocí řetízku si sami určíme, kolik světla si pustíme do interiéru.

S látkovými roletami vytvoříme v interiéru ideální přítmí, ať už se chceme podívat na film, nebo jsme unaveni a potřebujeme jít o pár hodin dříve spát. V dětském pokoji látkovou roletou podnítíme dětskou fantazii a proměníme pokojík v hřiště. Látkové rolety jsou méně náročné na údržbu a jsou krásným doplňkem interiéru.