Máte jen velmi malý byt, ve kterém je velice omezené množství místa, a tak už se v něm nemůžete ani hnout, protože je zahlcený nábytkem, aniž byste do něj uložili vše, co potřebujete? Nemůžete si dovolit pořídit už ani jeden kousek nábytku navíc, i přesto, že zoufale potřebujete další úložné prostory? A je vám už předem jasné, že se počet vašich věcí bude i nadále zvětšovat, protože si nedokážete odpustit nákupy zboží v akci?
V takové situaci vám může pomoci buď nový, větší byt, anebo vestavěná skříň Praha.policová skříň na boty.jpg
Jasné je, že první jmenované řešení se vám prodraží a způsobilo by vám mnoho komplikací. Pakliže se tedy neplánujete stěhovat, nechte si vyrobit skříň na míru, protože se to vyplatí.
Celková investice bude možná o něco vyšší, než při koupi běžného kusového nábytku, nicméně tento kousek vám zajistí takový objem úložného prostoru jako několik jiných kusů nábytku dohromady. A výsledek? Do vestavěné skříně uložíte vše, co bude potřeba, a ještě vám nějaké místo zbude, což v praxi znamená, že některé z vašich stávajících kusů nábytku budete moci klidně poslat o dům dál.
Takže nejenže získáte mnohem více místa k uskladnění všech potřebných věcí, ale ještě navíc získáte i mnohem více prostoru v bytě, protože jiné kousky nábytku budete moci vyřadit.bílá skříň na chodbě.jpg
Jestliže máte obavy, jak celá taková akce může dopadnout, a zda bude výsledek stát opravdu za to, můžete se o tom přesvědčit třeba na detailním 3D návrhu, kde jasně uvidíte, jak bude výsledná podoba nového kusu nábytku vypadat, a jak k vám domů zapadne.
A pokud vás náhodou trápí to, že vůbec nevíte, jak prostor u vás doma pojmout, který nábytek vyhodit a kam nechat umístit ten nový, neváhejte využít služeb zkušeného bytového architekta, který vám s takovým důležitým rozhodnutím rád pomůže!
Na práci spolehlivé firmy se můžete spolehnout od začátku až do konce!