Dekorativní betonové ploty se používají k oplocení pozemků od obytných domů a chalup po průmyslové a komerční budovy. Betonový plot je trvanlivý, odolný a má zajímavý a praktický design.

Kromě vzhledu je zvláštní pozornost věnována pevnosti každé části konstrukce a její odolnosti vůči vnějším faktorům, jako je vliv počasí, v procesu používání. Betonové ploty se skládají z jednotlivých částí, tím je usnadněná manipulace s betonovými prvky a také instalace. Přestože není nemožné si instalaci betonového plotu provést svépomocí, je rozhodně praktičtější si nechat plot udělat od odborníků, kteří odstraní starý plot, provedou úpravu terénu a instalují sloupky a díly oplocení.

beton

Výhody betonových plotů

• Trvanlivost, spolehlivost a možnost výběru různých výšek oplocení: Betonové výrobky (železobetonové výrobky) jsou známé svou vysokou praktičností a trvanlivostí. Tento materiál se používá celá desetiletí. Díky vyztužení kovem je plot pevnější. Tyto kovové prvky navíc významně prodlužuje životnost plotu a bezpečnost celého systému oplocení.

• Montáž a instalace: K instalaci betonových plotů není nutné drahé vybavení a zvláštní dovednosti. Pokud si s koupí plotu objednáte i montáž, jde o rychlý proces montáže.

• Ohnivzdorný plot: Výrobky vyrobené z výše uvedeného materiálu mají oproti dřevěným nebo plastovým plotům důležitou výhodu. Betonový plot je ohnivzdorný.

• Ochrana soukromí: Plot poskytne spolehlivou ochranu proti vniknutí. S takovou bariérou se nemusíte starat o bezpečnost soukromého majetku. Poskytuje také dostatek soukromí.

beton1

• Stabilní kvalita: Beton vykazuje vysokou odolnost vůči různým vnějším faktorům: déšť, sníh, silný vítr, mráz, teplo, vlhkost, suchý horký vzduch. Všechny tyto a další vrtochy počasí nejsou pro betonové ploty žádnou hrozbou.

• Péče: Po instalaci takového plotu není třeba věnovat čas, úsilí a materiální prostředky na údržbu konstrukce. Péče o betonové ploty oboustranné https://www.montazmpc.cz/ je snadná. Silný, odolný a stabilní povrch nevyžaduje speciální údržbu. V případě znečištění stačí zahradní hadice s vodou.

• Design: Dekorativní betonové ploty mohou mít různý vzhled. Oblíbená je imitace kamene. Betonový plot jde nakombinovat i s jiným materiálem, například s železem nebo dřevem.

• Možnosti: Plot lze natřít barvou, což může vytvořit naprosto originální vzhled oplocení. Barva je další ochranou vrstvou plotu.