Všimli jste si, že řada amerických domácností v bytových domech nemá svoje vlastní pračky ani společné prádelny? Prát ale potřebuje každý, a tak se vydávají do prádelen, kde si mohou nechat ve veřejné pračce nechat vyprat cokoliv potřebují, a to za adekvátní poplatek. Inspirace Amerikou dorazila i k nám, a v dnešní době žije celá řada lidí sama, a nevyplatí se jim doma mít pračku. A i tito lidé potřebují mít čisté oblečení a ostatní textil. Pokud je pro ně vlastní pračka zbytečná, mohou využít prádlomat, a pračku si zde pronajmout.

prádelna

Chcete rozšířit náš tým?
Veřejná prádelna může stát i v blízkosti vašeho bydliště. Připravíme všechno co je potřeba, a předáme vám kompletní dokumentaci včetně stavebního povolení, které je k umístění prádlomatu potřeba. K dispozici je pro veřejnost pračka o objemu 8 a 18 kilo a sušička. Ceny jsou od 50 Kč za jedno praní, a v ceně je i dávka ekologického pracího prostředku. Pokud máte ve svém okolí lidi, kteří by tuto službu uvítali, neváhejte a zapojte se do našeho týmu.

Výrobce prádlomatu splňuje všechny legislativní požadavky na rozměry stánku, takže se do něj dostane úplně každý. Díky bezbariérovému přístupu si zde vyberou i osoby se sníženou pohyblivostí. Tato prádelna nabízí moderní způsob praní bez nutnosti vysokých investic pro zákazníky. Všimněte si, že že veřejné prádelny se těší stále velké oblibě. Staňte se součástí týmu, který pomáhá lidem s praním jejich prádla, aniž by museli mít svoje vlastní pračky nebo sušičky. Prádlo se vypere i vysuší rychle díky moderním strojům, a zákazníci si mezitím mohou vyřídit třeba nákup.

sušička

Platby jsou jednoduché
Platit se zde dá mincemi a bankovkami nebo platebními kartami.

Obsluha je intuitivní a obsluhovat pračku zvládne každý. Rozšiřte prádlomat i do vašich končin a začněte vydělávat peníze bez námahy.