Pokud máte vlastní zahradu a rádi na ni zvete své přátelé, určitě máte altánek nebo pergolu, ve které jsou vaši hosté chránění před ostrým sluncem, větrem, ale třeba i deštěm. V pergole je často prostor pro gril a pár míst k posezení. Co ale udělat, když chcete na zahradě uspořádat větší oslavu pro více lidí, nebo dokonce svatbu? Jsou tady party stany! Party stany jste už určitě někdy zahlídli. Většinou je to ze tří stran zaplachtovaná odolná konstrukce, a čtvrtá strana se dá uzavřít v případě hodně špatného počasí. Uvnitř takového stanu je prostor pro mnoho stolů a židli a třeba i pro pódium pro kapelu a taneční prostor.

party stan

Ale víte, že existují i menší party stany 3×3 m? Pokud si pořídíte nebo půjčíte takový stan na vaši oslavu, může sloužit jako prostor pro odložení svršků nebo jako převlékárna pro případné účinkující na vaší oslavě, třeba pro kouzelníka. Nebo v nůžkovém stanu 3×3 můžete mít schované občerstvení a třeba ledničku. Tyto menší stany ocení také podnikatelé, kteří nabízejí své zboží na tržištích. Nůžkový altán 3×3 vás schová před nepřízní počasí a v můžete v pohodlí prodávat své výrobky na vánočních trzích nebo farmářských trzích, nebo můžete prodávat rychlé občerstvení na festivalech.

party stan

Všechny párty stany 3×3 jsou rozebíratelné a skladovatelné a po skončení akce nebo prodeje, je jednoduše složíte, naložíte do auta a doma uskladníte než jej zase využijete. Plocha stanu může být ideální plochou pro vaši reklamu, firma Tentino vám nabízí i potisk na váš stanový prodejní stánek. Zahradní stan 3×3 si oblíbí i děti během léta. Je dostatečně prostorný, aby v něm děti mohly trávit čas, když bude pršet a jistě jej ocení i maminky, když do nůžkového stanu 3×3 zaparkují kočárek a budou tak mít jistotu, že od kočárku nebude pršet nebo sněžit a přitom bude miminko spinkat na čerstvém vzduchu.