Tak a je to tady. Před několika dny se změnil letní čas na zimní a to znamená, že se dny budou rapidně zkracovat, a světla, a především sluníčka bude méně a méně. A pro vás to jako pro rodiče znamená, že budete muset mít vymyšlený program, až se děti vrátí odpoledne ze školky nebo ze školy. Protože venku už bude jenom chviličku světlo, a navíc bude zima, chlad vám bude zalézat pod kůži, takže i když s dětmi venku budete trávit pár chvil, stejně vás tyto aspekty zatáhnou do tepla domova k horkému čaji a sladkým sušenkám. Ale pokud jste rodiči na správném místě, budete mít pro děti připravený program, protože jak jistě cítíte, nechcete, aby se z nich stali malí zlí vlci a udělali vám z domova kůlničku na dříví. Jsme si vědomi toho, že každé dítko může bavit něco jiného, že jednoho třeba potěší karetní hra nebo pěkná pohádka v televizi. Ale to třeba vaše dítko už dávno nebaví.

omalovánky

Kreativita i zaplnění volného času

Tímto, jak se říká, sfouknete dvě mouchy jednou ranou. Třeba už máte dítko školou povinné, nebo i chodící do školky, to je pro tuto aktivitu úplně bezpředmětné. Holčičky mají rády princezny, kluci raději mají zase auta, letadla, traktory, pásáky nebo třeba dinosaury. A vaše holčička určitě miluje jako spousta jejích „kolegyň“ Ledové království. No a co kdybyste s těmito oblíbenci jim vytiskli omalovánky, které by si mohly vymalovat tak, jak by to oni chtěli?

děti kreslí

No a hned máte jednu skvělou aktivitu na odpoledne. Navíc si jako rodiče pak tento vymalovaný obrázek můžete někam vystavit nebo ho děti mohou darovat babičce nebo dědovi k jejich nadcházejícímu svátku nebo k narozeninám. Každý rodič si vybere, protože motivů je opravdu k dispozici spousta a spousta, tak můžete vybrat ten, který k vaší ratolesti sedí nejlépe. Tak děti, omalujte, vymalujte, za odměnu pak dostanete skvělou večeři a zítra zas budete moci pokračovat!