Závěsné váhy mají svoje využití všude tam, kde je žádoucí vážení ve visu, například u balíků, zvířat a dalších předmětů. Jsou nepostradatelným pomocníkem v nejrůznějších průmyslových oborech i v náročnějších podmínách. Hodí se tak do provozů jako jsou slévárny, stavebnictví, sklady a jiné.

OCS-M

TYPY ZÁVĚSNÝCH VAH
JEŘÁBOVÉ VÁHY PRO PRACOVNÍ NEOBCHODNÍ MĚŘIDLA
Tento typ vah řady OCS určený pro neobchodní měřidla se zavěšuje na hák jeřábu. Slouží tak ke zvážení břemen ve visu. Pomocí dálkového ovládání můžete jednoduše nulovat, tárovat, případně pozastavit danou hmotnost na obrazovce displeje.
K těmto váhám můžete také využít nejrůznějšího příslušenství jako například rádiový přenos dat do počítače, pomocný displej k zobrazení hmotnosti nebo termo tiskárnu vážních lístků.

JEŘÁBOVÉ VÁHY PRO ÚŘEDNÍ VÁŽENÍ
Jeřábové celonerezové cejchované váhy řady MCW jsou určené k úřednímu vážení. Disponují vnitřní baterií, která vám zaručí několik desítek hodin provozu. Mají přehledný podsvícený displej s ovládacími tlačítky. Nechybí ani možnost zabudování výstupů k bezdrátovému přenosu dat.

SPECIÁLNÍ VÁHY S TEPELNÝM ŽÁROVÝM ŠTÍTEM
Speciální druh vah, které mají zabudovaný ochranný tepelný žárový štít, jsou ideálním řešením například do sléváren a podobných provozů, ve kterých se pracuje v těžkých podmínkách a při vysokých teplotách.

VISUTÉ VÁHY DO MASNÉHO PRŮMYSLU
Visuté váhy do náročných provozů jako například bourárny v masném průmyslu jsou vhodné k vážení přepravovaných břemen po visuté ocelové dráze. Mají vysokou odolnost vůči vodě a prachu.

MCWK

Poptávkový formulář nejen pro speciální požadavky
Pokud mezi závěsnými vahami nenajdete tu pravou přesně podle vašich představ a požadavků, pak není nic jednoduššího než se na nás obrátit prostřednictvím konkrétního formuláře a zadat si poptávku s konkrétními požadavky.