Toužíte po lepším dojmu z výkonu vašeho vozu? Chcete vašemu vozu dodat sportovnější vzhled? Vyzkoušejte sportovní pružiny Octavia 1 a vytuňte si váš automobil. Zažijte lepší pocit z jízdy a více komfortu.

Co získáte použitím sportovních pružin
Pokud klasické pružiny vyměníte za pružiny sportovní, docílíte tak snížení těžiště vašeho vozu Škoda Octavia Combi. Váš automobil tak jako mávnutím kouzelného proutku získá sportovnější vzhled, což vám zajisté přijde vhod.

sportovni-pruziny-30-30-mm-skoda-octavia-1-kombi-1u

Nejen pro milovníky tuningu a sportovního vzhledu aut
Tento oblíbený automobilový doplněk ocení nejen milovníci tuningu a sportovního vzhledu aut. Je praktickým vylepšením vašeho vozu Škoda Octavia, kterým tak jeho vzhled posunete na další úroveň. Využijte na maximum potenciál vašeho vozu.

Jediná funkce sportovních pružin
Jak už bylo zmíněno výše, tak jedinou funkcí sportovních pružin Octavia 1 je způsob, jak snížit automobil. Jejich jediným úkolem je tak určení výšky vozidla. Pokud budete chtít vytunění posunout ještě o level dál, chce to ještě další komponent.

Skvělý výsledek v kombinaci se sportovními tlumiči
Skvělého a plnohodnotného výsledku dosáhnete nejen za použití sportovních pružin, pomocí kterých uberete autu nějaký ten centimetr, nýbrž v jejich kombinaci se sportovními tlumiči. Teprve pak se budete moci radovat z dokonalého efektu v podobě lepších zážitků z jízdy a vzhledu vašeho vozu. Právě ony tlumiče se totiž postarají o perfektní fungování podvozku. Pokud tedy chcete vaše auto opravdu vytunit, vsaďte na kombinaci tlumičů a pružin. Úžasný výsledek je díky těmto vzájemně působícím auto komponentům zaručen.

sportovni-pruziny-45-45-mm-skoda-octavia-1-1u

Kvalitní provedení od prověřené značky
U sportovních pružin Octavia 1 se můžete spolehnout na vysokou kvalitu provedení. Vsaďte na prověřenou značku od spolehlivého prodejce a užijte si díky těmto pružinám sportovní vzhled vašeho automobilu naplno.