Blíží se ten den, který s sebou přinese finální tečku za několik měsíčními přípravami a vyřizováním všeho potřebného? Pracovali jste několik měsíců na tom, abyste na trh s gastronomií přinesly nezapomenutelný koncept, který si oblíbený každý, kdo do vaší provozu vstoupí? Stojí před vámi už jen slavnostní otevření restaurace a vy ještě nemáte ujasněno to, v jakém duchu se bude nést? Přinášíme vám několik tipů, jak otevřít restauraci, tak aby na toto otevření tak brzy nezapomněl každý přítomen!

otevření restaurace

Otevření restaurace – proč si dát na něm záležet?


I když samotné slavnostní otevření restaurace se může zdát být jen určitou třešničkou na dortu, právě tento den bude pro vás klíčový. Pokud se vám podaří vaši restauraci otevřít zajímavým způsobem, máte o reklamu postaráno! A to dokonce bez toho, abyste si museli platit drahou reklamu či inzerci někde v dostupných médiích. Možná se o vaší restauraci ve e vašem městě šeptá ještě před samotným otevřením. V mnoha případech se však stává, že o restauraci se člověk dozví až tehdy, když je již plně zaběhnutá. Pokud chcete být známí hned od úplného začátku, vyzkoušejte restauraci slavnostně otevřít tak, že otevření dodáte přidanou hodnotu! Může se jednat například o drobný dárek, který si z otevření odvezou ti, kteří se na otevření zúčastnili. A tento dárek se může vyskytovat v podobě něčeho, na co si člověk hned vzpomene. Stačí drobnost, a to například v podobě vzpomínkového předmětu. Při příležitosti otevření restaurace můžete připravit například party, na kterou pozvete vše důležité lidi. Trendem v současnosti je zvaní významných lidí, kteří ve společnosti zastupují významné místo. Může se jednat o významné osobnosti nebo třeba i o influencerov, kteří budou vysílání z otevření vysílat přímo svým fanouškům. A o to je šance, že se lidem dostanete do podvědomí, mnohem vyšší.
připraveno na večeři

Co by nemělo při otevření vaší restaurace chybět?


Bez některých věcí se slavnostní otevření restaurace prostě neobejde. Může se jednat například o kvalitní šampaňské, které představuje symbol oslav. Přítomní tedy budou z oslavy odcházet v příjemné náladě. Kromě toho je zapotřebí i patřičná výzdoba. Může se jednat například o balóny nebo konfety. A v neposlední řadě, je dobré přizvat také DJ-a, který se vám o zábavu určitě postará! Pokud vás zajímá, jak postupovat při otevření restaurace, navštivte http://www.ikelp.cz/, kde najdete všechny potřebné informace.