Sedací vak je originálním a nápaditým kusem nábytku do našeho interiéru. Navíc se v sedacím pytli můžeme při sledování oblíbeného filmu opravdu pohodlně uvelebit a zachumlat.  Velice často bývá tento pohodlný sedací pytel dominantou domácnosti. Není neobvyklé, že se tento originální a relaxační kus nábytku stává centrem obývacího nebo dětského pokoje.

V mnoha případech se také stává, že se o tento sedací pytel členové domácnosti, nebo dokonce návštěvy hádají. Každý si chce vyzkoušet, jak pohodlné a příjemné to je, když se ponoří do velkého rance plného tisíci kuliček.

Sedací pytle a vaky jsou nabízeny v mnoha rozličných tvarech a velikostech, ale v neposlední řadě také v mnoha barvách a dekorech. Můžeme vybírat sedací vaky podle barev, do kterých máme laděný byt, nebo si vaky vybírat ve svých oblíbených vzorech. Sedací vaky a pytle se vyrábějí pouze ručně, proto je každý vak a pytel zároveň originálem.

Sedací vaky pro zdravé sezení

Tento velice pohodlný sedací pytel je ortopedy doporučován pro svoje
·         relaxační vlastnosti
·         schopnost se anatomicky přizpůsobit tvaru našeho těla.

Tím dokáže sedací pytel nebo vak vytvořit tu nejlepší oporu při sezení nebo dokonce ležení. Navíc mají tu úžasnou vlastnost, že jsou antialergické. Údržba tohoto kusu nábytku je velice snadná, neboť vaky a pytle jsou vyráběny z voděodolných textilií. Mohou se jednoduše omývat jemným saponátem, nebo je také možné z některých typů sedacích vaků svléct vrchní potah a opatrně jej vyprat v pračce.

V dětském světě

Při výrobě sedacích vaků a pytlů se myslí také velmi na děti. Mnoho dětských sedacích pytlů překypuje kreativitou, vtipem, fantazií a citem pro děti a jejich dětský svět. Můžeme tak pořídit dětem sedací vak v podobě:
·         křesílka
·         příšerky
·         domečku
·         pohádkové postavičky
·         autíčka

 Tyto nápadité vaky budou pro dětské dovádění to pravé.