Nýtování není žádnou novinkou mezi výrobci různých konstrukcí. Je ale pravdou, že se vše podstatně mění, a tak i spojovací materiál je nabízen v různém provedení a stranou nezůstává ani materiál, z kterého se vyrábí. Skutečně bohatý sortiment nabízí česko-italská společnost, která vyniká svými produkty po celém světě. Komponenty dosahují vysoké kvality a to pro každý průmyslový obor. Přirozeně skvěle funguje i poradenství a doporučení na nejvhodnější produkty.

PR4

Nejzákladnější spojovací materiál:

  1. Trhací nýty, které jsou používány jako spojovací prvek, který vytváří vysoce pevný a především nerozebíratelný spoj. Zahrnují skutečně široké spektrum a člení se podle různých kritérií, což přirozeně dává šanci je použít prakticky na jakýkoliv spoj a materiál.

Nabídka zahrnuje široké spektrum nýtů, členěné podle různých kritérií:

  • Hlavu může mít plochou, zapuštěnou nebo velkou.
  • Kombinace materiálu hliníku, ocele, mědi, nerezu.
  • Konstrukční nebo designové provedení.
  • Vroubkované, rozštěpné, uzavřené, rozpěrné, zemnící atd.
  • Vícerozsahové takzvané multigripy, které se nabízí opět v několika možném provedení.
  1. Nýtovací matice slouží v podstatě jako spojovací prvek, který má ovšem závit a díky němu lze přišroubovat další materiál. Tím se dá vytvořit také pevný spoj, jen s tím rozdílem, že jej lze rozebrat. Nýtovací matice se řadí k velmi jednoduché a rychlé technologii, jak spojit více kusů dohromady. Samozřejmě tuto metodu lze využít různými způsoby podle potřeby.

Multi VH8

Komplexní nabídka spojovacího materiálu

Dostatečné množství trhacích nýtů a nýtovacích hlavic umožní tak vybrat odpovídající velikost a provedení podle potřeby, zvolit přesné průměry nebo vhodnou kombinaci materiálů. Díky těmto možnostem lze snadno odvést nejen kvalitní zakázky, ale dbát i na design, což každý zákazník ocení. Spojovacího materiálu není nikdy dost a v tomto případě to rozhodně platí, tudíž je skutečně z čeho vybírat.