Potřebujete malou finanční injekci pro své podnikání? Jste začátečníci a stojíte na prahu zajímavé kariéry? Věříte si do nového startu, ale víte, že jsou nutné ještě nějaké peníze navíc? Potom není důvod váhat, nebankovní cesta znamená snadný úvěr pro každého, kdo si právě vyřídil nový živnostenský list. Jednoduchá žádost, kterou vyřešíte z pohodlí domova, je velkou výhodou. Jak by totiž řekl každý dobrý podnikatel, čas jsou peníze. A plýtvat se takovým potenciálem rozhodně nemůže! Proto úvěr, který vyřešíte už v řádu minut, znamená velkou úsporu energie. Tu pak můžete hned věnovat rozvoji svého původního podnikatelského záměru!

půjčka

Není nutné vůbec chodit na pobočku

Jistě, to je asi ta vůbec největší výhoda! Není lepší ušetřit cestu, když osobní schůzka není podmínkou, že? Půjčka pro OSVČ je jednoduchá, každý ji zvládne vyřešit po internetu. Jde tedy o několik minut strávených u PC nebo tabletu, a to vše bez dalších složitých podmínek. Dnešní krátkodobé úvěry jsou skutečně snadné, nyní se dočkali i podnikatelé. Jakou částku si tedy můžete půjčit? A jak dlouhý může být nakonec splátkový kalendář?

  • 5 000 Kč je nejnižší možná částka. Půjčit si ji můžete třeba na vybavení dílny nebo kanceláře.
  • 30 000 Kč je maximem. A důvod, kvůli kterému žádáte o úvěr, je skutečně jenom na vás!
  • Lhůta splatnosti? Začíná na 7 a končí na 30 dnech. Vybrat si tedy můžete podle svého!

půjčka pro osvč

Finanční injekce bude opravdu okamžitá

Proč na něco čekat a zbytečně prožívat momenty plné nervozity z odpovědi, která může být ve finále zamítavá? Tady se dočkáte reakce prakticky obratem! Půjčka pro začínající podnikatele má jednoduchou administrativu a vždy dobře víte, na čem přesně jste. Stojíte na startu? To vůbec nevadí, podmínkou rozhodně není to, abyste měli za sebou pět let praxe!