Sexuální energie dnes dostává na frak. Mnoho mužů i žen ztrácí zájem o sex, muži se stávají neplodnými kvůli snížené pohyblivosti a kvalitě spermií, nejsou schopni dosáhnout erekce, a když, tak jen krátce, výjimečným jevem není ani předčasná ejakulace. Pochopitelně se to netýká všech mužů, ale bohužel jejich počet roste a rozhodně neklesá.

Jednou z příčin tohoto neutěšeného stavu je zejména stres, který nedovoluje se uvolnit, vyžaduje neustálé napětí, udržuje v krvi permanentně vysokou hladinu kortizolu a adrenalinu, a v takovémto rozpoložení se netvoří dostatek testosteronu, tedy mužského pohlavního hormonu.

surový růženín

Zkuste to s minerály

Některé ženy a dívky, aby se staly pro své partnery více přitažlivými, oblékají na sebe různé svůdné oděvní doplňky a spodní prádlo, většinou jde o textilie, které pak odhazují, a milování probíhá pak již v plné nahotě. Což takhle to vyzkoušet jinak? Dát tomu odlišnou formu, více přirozenou a s větším přírodním souladem.

Můžete začít náušnicemi z růženínu, ty mohou být nenápadné i velmi výrazné. Náušnice může doplnit náramek z téhož materiálu, ten si můžete vyrobit z růženínových korálků odstupňované velikosti, navlečené v několika vrstvách za sebou na elastomer, takže tím vytvoříte jakýsi růžencový pás, široký několik centimetrů. V podobném duchu lze pokračovat i u náramku nad kotník nebo do pasu.

růženín

Toto řešení je rafinované v tom, že nezdůrazňuje prsy, vagínu nebo hýždě, ale zaměřuje pozornost i tam, kde má velký vliv krása ženských proporcí, přirozených harmonických křivek, čímž má partner pocit větší atraktivity a touhy po rozkoši.

Pro tyto účely se perfektně hodí právě minerál růženín, a to díky jeho narůžovělé barvě, která podporuje něžné laskání, líbání a olizování tělesných partií, které mužům na ženách připadají přitažlivé. Nebudete možná potřebovat ani erotické pomůcky, a pokud svou životosprávu doplníte adaptogenními bylinkami, jako je Ženšen nebo Ashwagandha, může se do vaší ložnice vrátit ta správná atmosféra, jaká by tam měla být.