Jakmile se rozhodnete, že už nebudete Vaše koupací zařízení dále využívat, protože už počasí koupání nepřeje a pomalu se blíží podzim, tak je potřeba se ještě naposledy o Vaše koupací zařízení postarat. Ještě naposledy jej pořádně ošetřit všemi potřebnými přípravky a připravit k odpočinku, tedy zazimovat bazén.
Možná se Vám bude zdát nelogické, upravovat vodu, když už ji nebudete využívat ke koupání, ale pokud chcete, aby Vaše koupání bylo připraveno na další sezónu a mohlo Vám opravdu dobře sloužit po dlouhá léta, je zapotřebí se o něj postarat.

Takže proces zazimování bazénu začnete tím, že ještě naposledy za pomocí testeru zjistíte, jak je na tom PH vody a obsah chloru ve vodě a dodáte všechny potřebné přípravky. Pak snížíte hladinu vody v bazénu pod úroveň vstupu filtrace a odstraníte z hladiny všechny plovoucí předměty jako je dávkovač tablet či plovák.
Poté přistoupíte k použití zazimovače, jde o přípravek, který Vám nabízíme v naší široké nabídce přípravků pro úpravu vody ve Vašem koupacím zařízení v několika možných variantách ve vysoké kvalitě a za opravdu velmi příznivých podmínek na našem trhu. Tento přípravek, tedy vlijte do vody a pořádně promíchejte, aby se dostal do celého zařízení. Pak už jen rozmístěte po bazénu dilatační plováky, které ochrání Váš bazén před poškozením rozpínajícím se ledem a Vaše koupací zařízení přikryjte plachtou a je hotovo.

Pokud byste si nebyli něčím jisti, tak u nás se dočtete podrobné informace ohledně přípravy Vašeho koupaní na chladné a mrazivé počasí a pokud byste si nevěděli rady nebo chtěli raději provést profesionální zazimování bazénu, tak se neváhejte na nás obrátit, protože i tuto službu Vám nabízíme.