Nálepku nevěrníka žádný muž na čele nenosí, přesto ale existují situace, které ho z nevěry dokážou docela spolehlivě usvědčit. Součástí vztahů bohužel bývá také nevěra. Nevyhýbá se nikomu, a tak do ní může sklouznout i velmi slušný člověk. Zahnout může každý, ovšem jen někdo to dokáže zamaskovat tak, abyste se o tom nikdy nedozvěděla. Jak tedy můžete spolehlivě poznat, že váš muž má k nevěře výrazně vyšší sklony a že slídí za jinou? Pojďme se společně podívat na jisté varovné znaky nevěry.

nevěra

1.       Byl zadaný, když vás potkal?
Jestliže jste se se svým mužem seznámila v době, kdy byl zadaný, a vlastně jste ho jiné ženě „ukradla“, může se vám to jednou vrátit. Pokud se totiž muž nechá snadno odloudit, nebude mít s nevěrou problémy ani v budoucnu.

2.       Nosí mobil neustále u sebe?
Jestliže si váš partner najednou zadá heslo do telefonu, a navíc ho má neustále ztlumený, či dokonce s ním chodí i na záchod a do koupelny, buďte na pozoru. Je to totiž znamení, že si píše milostné SMS a udržuje tak jiný milostný vztah. Pokud navíc rychle ukončí hovor v případě, když vstoupíte do místnosti, kde telefonuje, je to jasné!

3.       Více o sebe pečuje?
Drobné změny na vzhledu jsou normální, pokud si ale váš manžel radikálně změní šatník i účes, navíc se začne vonět, holit a upravovat, kdykoliv jde ven, pravděpodobně se snaží udělat dojem na jinou. A protože svému vzhledu věnuje velkou pozornost, nejde zřejmě jen o nějaký nevinný flirt.

šepot

4.       Jak často se milujete?
Možná si myslíte, že pokud se s partnerem hodně a často milujete, není důvod, aby vám zahýbal. To je ale velký omyl, protože se může stát, že za výrazným zvýšením sexuální aktivity vašeho partnera je to, že si našel milenku, která nabudila jeho libido.

smích

5.       Tráví doma méně času
Potřebuje najednou váš partner více prostoru a času pro sebe? Vymlouvá se na kamarády nebo nové koníčky? Buďte raději na pozoru, může za tím být jiná žena.

6.       Obviňuje vás z podvádění?
Začal vás partner z ničehož nic obviňovat z podvádění? Snad je to proto, že sám ví, jak snadné je zahnout, proto podezřívá i vás. Zpozornět byste měla hlavně tehdy, když k žárlivosti nedáváte vůbec žádný důvod.