Každá žena si zcela jistě přeje, aby jednou prožila lásku, kterou nikdo a nic nezničí a vztah s dotyčným partnerem jim vydrží navždy. To jsou však pohádkové představy o tom, jak to mezi dvěma lidmi chodí a skutečnosti se zpravidla vymykají.
Existuje něco jako spřízněná duše a člověk, o kterém můžeme prohlásit, že je ten pravý? To vám napoví život s mužem, kterého milujete a vztah, který  spolu máte.
držení ze ruce

Jak zjistit, jestli jste pro sebe stvoření?

Partner, kterého si do vašeho života vpustíte a odevzdáte se mu tělem i duší, by měl být za všech okolností s vámi ve vztahu, který bude oboustranný. Láska tedy musí vždy převládat a měla by být nejen upřímná, ale i dostatečně silná na to, abyste společně zvládli i překážky, které vám vstoupí do cesty.
Jestli potkáte toho „pravého“ poznáte totiž v okamžiku, kdy nastane mezi vámi problém, kterému se budete muset postavit. To, jak se ho budete snažit vyřešit a ustát všechno, co vám přát nebude, rozhodne o tom, jestli spolu máte být nebo naopak nikoli.
Je více než pravdivé, že v případě, kdy máte oba společnou cestu, ovšem ne představu o tom, jak chcete žít, váš vztah nezachráníte a bude odkázaný k jeho konci.
smutná žena

Buďte odhodlané poprat se se vším, co přijde

Ženy se mnohdy ocitnou v situaci, kdy jsou nucené prát se se životními zkoušky a být ve vztahu dominancí, která ho udrží stabilní a harmonický. Bohužel nestačí, abyste měly všechno ve vašich rukách pouze vy, ale je důležitý i postoj a snaha vašeho partnera, který se musí přičinit o to, aby vám dokázal, že je schopným mužem a partnerem, kterého nesmíte nechat odejít.
Podstatné je myslet především na to, že vztahy nejsou jednoduché a v případě potíží udělat maximum pro to, aby mezi vámi nevázla komunikace, pochopení a schopnost dělat kompromisy, které váš vztah udrží na pevných základech.
•       A pokud si nejste svým protějškem jisté a víte, že soužití s ním není tím, co od života a vztahu očekáváte, je to pouze otázka času, kdy se rozhodnete vaše cesty ukončit.