Na trhu existuje několik druhů těchto pomocnic. Kdo ovšem chce mít doma skutečně kvalitní a výkonný přístroj, tak se mu vyplatí se soustředit na výrobce, který má zkušenosti s produkty ve zdravotnictví a nabízí výrobky nejen ověřené s certifikací, ale zároveň za velmi dobré ceny. Poté si lze odsávačky hlenů bez problémů zakoupit jak pro použití v domácnosti, tak ve zdravotnickém prostředí nebo na jiných místech. Zkrátka by měly být součástí vybavení všude tam, kde se uplatní.

odsavacky-hlenu

Domácnosti

Na výběr jsou klasické odsávačky hlenů, které mají lehkou konstrukci, což umožňuje snadné držení v ruce a následnou manipulaci. V nabídce jsou přístroje, které se dají napojit na elektrický zdroj, jsou samozřejmě bezpečné, jelikož za jejich výrobou stojí lékaři, kteří v oboru pracují. Jsou opatřeny bezpečnostním ventilem, tudíž skutečně se jedná o bezpečné odsávačky.
Kdo by neměl důvěru k takovému provedení, tak není problém si pořídit přístroj na alkalické baterie, který je do domácností výhodnější v tom, že je přenositelný. Nezabere tolik místa a v podstatě se hodí kdekoliv venku či na dovolené. Miminko nebo batole bude se svým nosánkem vždy v bezpečí.

Zdravotnická střediska

Odsávačky hlenů pro malé děti by měly být součástí dětských ordinací a především nemocničního oddělení, kde se malé děti potýkají s různými nemocemi a rýmu z toho rozhodně nikdo nemůže vyloučit. Díky odsání hlenů se zlepší spánek, konzumace potravy a konec konců to celkově přispěje ke zlepšení zdravotního stavu. Zde jsou v nabídce nejmenší elektrické odsávačky hlenů na trhu a díky madlu se dají skutečně velmi snadno přenášet. Výhodou je rovněž rychlost odsávání a snadná bezpečná manipulace.

pic_view

Záchranná služba

V podstatě se nevyjíždí jen k dospělým jedincům. Mnohdy jsou přivoláni záchranáři k miminkům, batolatům a malým dětem. I zde se pamatuje na jejich možnosti a rychlou pomoc v základním ošetření, do kterého odsávání hlenů rovněž patří. Pro ně je připravená celá praktická brašna, kde je nejmenší transportní elektrická/bateriová odsávačka hlenů. Nicméně mohou ji používat i další zdravotnická zařízení nebo dokonce pečovatelské služby či ambulance. V podstatě se v této sadě nachází již zmíněná odsávačka, sací láhev o obsahu půl litru a je opatřena pojistným ventilem, aby nedošlo k přetečení. Bezpečnostní komora, sací hadice, která je opět zakončena Stop – ventilem. Nechybí ani síťový adaptér a přirozeně originální akumulátor. Opět díky madlu se dá s ní velmi snadno manipulovat na přenášení.