Rozhodně každého potěší, když může nakoupit zboží levněji, než v podstatě očekává. Rovněž je velmi milé získat nějakou částku peněz zpět na účet. A docílit takové odměny není vskutku nijak složité. Jen je třeba postupovat trochu jinak, než rovnou začít brouzdat v příslušném e-shopu. Například pokud si budete chtít zakoupit knihy nebo cokoliv z KNIHYDOBROVSKY.cz, tak si napřed zjistěte na portálu Slevmi.cz, zdali není možná nějaká sleva knihy Dobrovský. Ta může být velmi zajímavá a při návštěvě obchodu můžete zjistit, že by se dalo výhodně nakoupit i další zboží, které knihy Dobrovský eshop nabízí ve svém sortimentu.

stoh knih

1. lze uplatit slevový kupón, který ovšem má pouze omezenou platnost a je zaměřený na konkrétní požadavek. Akční cena nebo doprava zdarma také potěší. S ním současně lze získat peníze zpět na účet.
2. při správném postupu lze vždy získat cashback, tudíž odměna je v tomto případě jistá i bez nabízeného slevového kuponu

Jak získat peníze zpět na účet?

Samozřejmě to, že chcete nakoupit v knihkupectví Dobrovský je vám zcela jasné, ale musíte to vzít trochu oklikou, jinak se těžko s vaší odměnou setkáte.

knihy v tabletu

  • V první řadě se zaregistrujete na portálu Slevmi.cz. Zde vás může překvapit i více takových obchodů, to v podstatě je velmi dobrá zpráva, protože z kteréhokoliv si poté můžete nakoupit a získat tak další milou odměnu.
  • Díky registraci máte svůj účet, který vám otevírá cestu pro vaši odměnu.
  • Nyní si naleznete svůj internetový obchod, v případě, že chcete získat slevu knihy Dobrovský, tak vyhledáte toto knihkupectví.
  • Přes portál Slevmi.cz se přihlásíte na stránky e-shopu a můžete vybírat oblíbené žánry, nakupovat další doplňkový sortiment.
  • Klasickým způsobem nakoupíte a přejdete do sekce placení. Pokud máte slevový kupon, tak jej zadáte, pokud ne, nic se neděje. Jestli jste e-shop navštívili prostřednictvím slevového portálu, tak vám bude čekat odměna v podobě cashbacku.
  • Na ten si chvíli počkáte, až prodejce potvrdí, že jste si zboží skutečně zakoupil. Poté se na registrovaném účtu na portálu Slevmi objeví peníze zpět z provedeného nákupu a vy si můžete o ně zažádat. Budou vám vyplaceny i v malých částkách na váš bankovní účet.

Získat tak svoji odměnu není skutečně nic složitého. Jen je třeba zachovat nákup prostřednictvím slevového portálu Slevmi.cz.