CNC stroje dovedou zrychlit a zautomatizovat výrobní proces. Nejčastěji jsou využívány jako obráběcí stroje, tedy stroje sestavené k třískovému obrábění materiálu. Nejvíce jsou pak rozšířené typy určené pro kovy, ale své využití najdou i pro materiály jakými je dřevo, sklo, umělá hmota a další.

obráběcí stroje

Samotné obrábění jako proces
Obrábění je pak takovým procesem, kdy dochází k vytvoření tvaru konkrétního předmětu neboli obrobku do konkrétního rozměru. Tradičním způsobem pak je tzv. třískové obrábění, kdy břit stroje vnikne do daného materiálu a oddělí od něj třísky. Základem k úspěšné práci je pak kvalitní CNC soustruh.
V této oblasti je naše firma jedním z největších výrobců na světě. Nabízený sortiment je velmi rozmanitý a čítá více než 185 nejrůznějších modelů CNC strojů.
A jaké typy obráběcích strojů najdete v nabídce?

Nabízený sortiment:

  • CNC SOUSTRUHY – horizontální a vertikální

Vertikální CNC soustruhy jsou vysoce moderním a spolehlivým produktem. Mimo jiné také disponují upínacím stolem a dvěma soustružnickými hlavami. Horizontální soustruhy pak jsou vysoce výkonné, určené i pro větší průměry. Nechybí ani multifunkčně řešené stroje.

soustruh

  • CNC FRÉZOVACÍ CENTRA – horizontální a vertikální

Frézovací centra vertikální vás nadchnou svým vysokým výkonem a perfektní spolehlivostí. Jsou vybaveny osvědčenými řídícími systémy Siemens a Fanuc. CNC horizontální frézovací centra série BMC jsou pak mimo jiné určeny k obrábění v těžko dostupných místech.

  • CNC PORTÁLOVÁ CENTRA

CNC portálová centra jsou dostupná v řadě GMC, otevřená nebo krytovaná.
Vysoká kvalita a moderní technologie
Zvolte si perfektního dodavatele s dlouholetými zkušenostmi v oblasti třískového obrábění a vyberte si moderní techniku v podobě CNC strojů. Obráběcí stroje od nás – to jsou produkty vysoké kvality, na které se můžete spolehnout.