Chcete vyrazit na dovolenou pod stan? Ukázat vlastním dětem jaké je to sranda a co všechno mohou zažít. Tak jak jste si to užívali vy, když jste byli malými dětmi. Chcete děti vytrhnout ze světa moderní technologií, jako jsou počítače, tablety, mobilní telefony, satelitní televize a další. Stanování je přivede na jiné myšlenky a mohou se naučit spoustu užitečných věcí jako je stavění stanu, vaření na plynovém hořáku, sekání dřeva a rozdělávání ohně.

krásná příroda

Je toho spousta a po večerech hrát společenské deskové hry a skvěle se bavit. Zábava a nadšení rozhodně chybět nebude. Děti si vytvoří krásné vzpomínky, které jim nikdo nevezme. Jen vstávání za brzkého rána, kdy všude kolem je ještě rosa a vy vidíte východ slunce nad obzorem. Pro menší děti je k dispozici v areálu dětské hřiště a pro ty větší je možnost ping pongu nebo badmintonu. Vyžití tu najde každý a po dlouhých procházkách krajinou budou děti rádi, když si budou moct odpočinout.

malé děti

Camp Cvet-Gora se nachází ve Slovinsku . Krásný rodinný camp, který je plně vybavený. Majitelé se o něj dobře starají. Vše je čisté a pěkně zařízené. Glamping chatky jsou pojmenovány podle místních bylin. K dispozici je jich celkem pět po dvou osobách. Nebo můžete využít ubytování ve stanech nebo vlastním obytném voze. Místa je dost. Můžete využít venkovní zastřešený gril se sporákem nebo vyzkoušet místní restauraci s barem. Sociální zařízení je společné pro všechny ubytované. Majitelé vyrábí vlastní bylinné čaje a likéry, které můžete ochutnat. K pobytu se dají objednat bohaté snídaně, kde můžete ochutnat místní speciality. Výletů v okolí najdete mnoho. Od krásných křišťálových jezer po krásné horské pohoří. Dopřejte dětem své zážitky. Naučte je stanovat a postarat se o sebe v cizím prostředí. Bez moderních technologií.