Ženy si často kladou otázku, zda mají své muže pouštět do hospody, nebo raději trvat na tom, aby zůstali doma. Z toho, že muži občas navštíví jejich oblíbenou putyku, mají užitek nejen oni, ale také my ženy. Ovšem měla by být nastavená určitá pravidla. Proč tedy máme své muže pouštět do hospody?

1)      Muži potřebují sdílet své problémy, a mezi kamarády se snadněji rozpovídají. Proberou nejen fotbal, ale také auta i politiku. Při hovoru se uvolní a vyčistí si hlavu, což je pro ně důležité.
2)      Muži, kteří tráví nějaký čas se svými vlastními kamarády, se cítí dostatečně atraktivní pro svůj protějšek.

3)      Rize pánská jízda dodává mužům pocit mužnosti, který je důležitý v partnerském soužití.
4)      Ženy by neměly mužům organizovat všechen volný čas. Pokud váš partner nebude mít absolutně žádný prostor, je to pro váš vztah velice nebezpečné.

5)      Vyčítat mužům jejich časté návštěvy v putyce není zrovna ideální řešení, a zakazovat jim to úplně už vůbec ne. Muži by ale neměli v oblíbené hospůdce vysedávat denně. Obojí je extrém a je vhodné najít nějaký kompromis.
6)      Muži by měli mít pár kamarádů, které jeho partnerka nezná vůbec, nebo jen okrajově. To pro muže představuje důležitou dávku nezávislosti.

7)      Velké riziko pro vztah vzniká i ve chvíli, kdy si žena nárokuje muže i jeho kamarády. Pokud muž musí pokaždé brát ženu s sebou, vzniknou z toho zpravidla partnerské problémy.
8)      Pokud máte pocit, že muž do hospody utíká, zkuste to sama změnit. Možná je u vás doma nuda a stereotyp, který muž zrovna nevyhledává. Zkuste ho proto občas překvapit něčím, co má rád.

9)      Žena by měla využít volného času pro sebe. To neznamená, že by měla uklízet, vařit a prát. Sama by si měla vyrazit s kamarádkami, nebo si přečíst zajímavou knížku.
10)   Muži, kteří se raději válí doma u televize s pivem v ruce, určitě nejsou žádnou výhrou. Jsou sice doma pod dohledem, ale i z každodenního domácího popíjení se může stát nepěkný zvyk.