V dnešní době zaparkovat ve městě je mnohdy nadlidský úkol. Častokrát si zoufalí řidiči objedou několikrát blok nebo netrpělivě vyhlíží, kdo první opustí parkovací plochu. Nemluvě o tom, když se domů někdo vrátí pozdě večer a bohužel místo, kam zaparkovat, zkrátka není. Pokud by se ovšem podařil vybudovat vertikální rotační parkovací systém, poté by to bylo úplně jiné parkování a pravděpodobně by vzniklo i více parkovacích míst. Tím rozhodně i více spokojenějších obyvatelů a turistů. Navíc parkovací věže neposkytují jen bezpečně zaparkování, ale také ochranu před zloději nebo i nepřízní počasí. Parkovací věže se dají i vhodně zastřešit nebo zakrytovat. Není to nutností, ale zajišťuje to další komfort.

cartower

Bezpečná konstrukce

Lidé někdy těžko přijímají novinky a skutečně to první rozhodování, zdali vůbec parkovací věže vybudovat, nemusí být jednoduché. Na druhou stranu je třeba vzít v úvahu, že nezatíží tolik životní prostředí jako samotná stavba parkoviště. Navíc konstrukce je certifikovaná a výrobce v podstatě komunikuje s městským architektem, aby parkovací věž nebyla strašákem ve městě, ale naopak zapadla konstrukčně do výstavby domů. Nebo se dala vybudovat i například v podzemí a podobně. V podstatě spolupracují na jistých možnostech, jak by bylo nejvhodnější řešení městského parkování.
Co to přinese městu?

  • Více volného prostoru.
  • Spokojené řidiče.
  • Finanční návratnost.
  • Menší zatížení městských částí na výstavbu parkovišť.
  • Čistější životní prostředí.
  • Nízké náklady na provoz a údržbu.

garaz_2019_CARTOWER_mestske_parkovani-1

Řidiči mohou ocenit komfort užívání

Nejen samotné město pocítí úlevu. Rovněž řidiči ocení efektivní a předně moderní parkovací systém. Systém se ovládá skrze dotykovou obrazovku, mobilní aplikaci, identifikační kartu nebo čip. Přes internet si lze snadno rezervovat místo, které již neobsadí žádné jiné vozidlo. Dokonce i platbu lze provést bez problémů přes internet, tudíž není potřeba mít u sebe peníze. Vše funguje spolehlivě a systémy jsou naprosto bezpečné a zajištěné.