Povrchová úprava konečných dvířek může být buďto ve vysokém lesku nebo v matném provedení. Dvířka lakovaných kuchyní vyrábíme v nepřeberném množství barev. Každý má samozřejmě na výběr, podle své představy. Dají se různě kombinovat styly, ale také barvy. Nejsou výjimkou ani povrchové úpravy ve vysokém lesku v podobě dřeva v kombinaci například s vrchními dvířky prosklenými či v bílém provedení. Bílá se totiž opravdu hodí ke každé barvě, s tou nikdy nic nezkazíte. Doplnit můžete výrazné drobnosti v nějaké jiné úžasné barvě, která bude vyčnívat a zobrazovat tak váš celkový prostor jako originální a zcela výjimečný.

a) Vysoký lesk u dvířek dává celému prostoru svěží náhled. Zachová tradiční formu a úpravu kuchyně, ale přitom jí dá opravdu luxusní lesk. Celý prostor tak vypadá nádherně a elegantně.
b) Opačné jsou matné povrchové úpravy, které je také možné u nás na přání vyrobit v jakékoliv barvě. V kombinaci s odlišným odstínem to opět nevypadá vůbec špatně. Naopak jistě se vám podaří vytvořit zcela originální barevný typ této místnosti, ve které trávíme tolik času.

Jak tedy na celkové provedení?

Zvolit si můžete přesně na míru cokoliv, co si budete přát. Záleží jenom na tom, co si přejete. Vybírat můžete z typů, jakými jsou:
Rohové kuchyně – ty mohou být jakkoliv otočené.
S ostrůvkem – ten je většinou zasazený doprostřed celé místnosti.
Odlišné typy těchto místností – těmi máme na mysli například zcela novodobé ale přitom stylově zachované rustikální provedení.
Některé jsou do písmene U, jiné jenom mohou být jen u jedné zdi – záleží na tom, jaký prostor máte a také na tom, jak si to představujete.

Nám stačí zaslat nákres a my vám vytvoříme návrh zcela zdarma. Je to přeci jenom místnost, která by se neměla v žádném případě opomíjet. Zde totiž trávíme mnoho času. Hodně času zde sice přebývají spíše dámy, proto hlavně kvůli nim byste měli přemýšlet, jak svou místnost vylepšit, nebo jak ji nechat rovnou udělat novou. Je to moderní řešení, které vám bude sloužit do dlouhé budoucnosti.