prostorný obývák, krb

V případě, že nedostanete peníze od banky (máte finanční problémy, exekuce, jste zapsáni v registrech dlužníků, či jenom máte malý příjem, který nedosahuje potřebné výše, abyste si vůbec nějakou půjčku či právě hypotéku mohli vzít), pak můžete využít nebankovní sektor. Ten má své zákonitosti a dokonce je daleko mírnější se svými podmínkami. Není tak přísný a půjčku může dostat opravdu kdokoliv!

Americká hypotéka bez registru je produkt, který funguje a existuje už po mnoho let. Peníze z tohoto finančního produktu můžete využít jakýmkoliv způsobem. (Můžete si něco nového koupit, pořídit si nové auto, nemusíte peníze nezbytně použít jenom na rekonstrukci, ale pokud byste chtěli, tak klidně můžete. Mezi další případy patří splacení starých dluhů nebo dokonce exekucí.) S penězi zkrátka naložíte podle libosti.

výběr z bankomatu, skrytý pin

Jaké jsou výhody tohoto produktu?

1. Hypotéka může být nastavená až na 30 let. Což zaručí dlouhodobé splácení s velice nízkými splátkami, abyste se nedostávali do zbytečných finančních obtíží.
2. Neprokazujete žádné příjmy, nemusíte nic dokazovat.
3. Neprojíždějí se registry dlužníků, i toto pravidlo, které mají velice rády banky, odpadá.
4. Schválení celé hypotéky probíhá do 24 hodin.
5. Velice rychlé jednání a vyřízení. Postačí k tomu vyplněný online formulář.
6. Neplatíte odhad nemovitosti, ten si provádíme sami a to zdarma.
7. Nízké splátky!
8. Postačí pouze vlastnit nemovitost. Nebo můžete tento finanční produkt sjednat formou ručení nemovitosti třetí osoby.
9. Financují se všechny nemovitosti. Můžete ručit domem, bytem, chatou, chalupou, družstevním bytem nebo soukromým, ale také komerčním objektem, hotelem, penzionem, budovou, či činžovním domem, je toho opravdu spoustu.
10. Úrok je již od 4% ročně.
11. Kdykoliv tento finanční produkt můžete splatit a to bez sankcí. Nečekají vás za dřívější doplacení ani sankce ani žádné pokuty, je to zdarma.

bankovky, dolary