Fotorámečky jsou neoddělitelným prvkem výzdoby prakticky každého domu. Nejen, že zdobí interiér, ale umožní Vám rovněž vystavit rodinné fotografie, které Vám přivolávají příjemné vzpomínky. Jaké druhy fotorámečků jsou k dispozici v prodeji? Co je třeba vzít v úvahu při výběru správného rámečku? Napovíme Vám v následujícím článku.

Druhy fotorámečků

Kromě klasických dřevěných rámečků na jednu fotografii, které krásně ladí s interiéry vyzdobenými v moderním, klasickém nebo industriálním stylu, jsou na trhu k dispozici rovněž jiné modely rámečků. Nabízíme mimo jiné:

  • hliníkové nebo kovové fotorámečky – jsou dokonalým doplňkem industriálních a minimalistických výzdob založených na surových materiálech. Velkou výhodou tohoto typu rámečků je jejich vysoká odolnost proti mechanickému poškození a široký výběr tvarů a barev.
  • multi-rámečky na fotografie – představují perfektní řešení pro všechny ty, kteří sní o vytvoření fotogalerie na stěně a zároveň nemají dostatek volného místa. Multi-rámečky jsou konstrukce skládající se z – několika nebo – desítek menších rámů, uspořádaných asymetricky, díky čemuž vypadají velmi stylově a moderně.
  • rámečky v podobě věšáků na fotografie – tento typ rámečků si v poslední době získává stále více příznivců. Mohou mít různé tvary a formy. Velmi oblíbené jsou modely napodobující dřevěné žebříky, zástěny, mapu světa nebo dekorativní věnec. Vypadají skvěle v pokoji mládeže, v obývacím pokoji nebo v kanceláři. Zavěšené na stěně dodávají interiéru neopakovatelný charakter.
  • dekorativní rámečky – zajímavým doplňkem interiéru jsou uzavřené rámečky s umělými sukulenty, rámečky s místem na květináč nebo dvojité rámečky s postavou Buddhy a svícnem – ideální pro milovníky meditace a orientální kultury.

regal-ksiazka

Barevné fotorámečky do dětského pokoje

Kromě výše zmíněných typů fotorámečků nabízí obchod EMAKO široký výběr rámečků v nejmódnějších pastelových barvách, které úžasně ladí s výzdobou dětských pokojů. Obzvláště zajímavě vypadají dřevěné rámečky ve tvaru fotoaparátu – ideální pro malé nadšence fotografování a rámečky s radostnými motivy jednorožců nebo plyšových medvídků, které ozdobí noční stolek nebo komodu.
K dispozici jsou také barevné rámečky v podobě krabice se zásuvkami – ideální na stůl nebo toaletní stolek. Nejen krásně vystaví fotografie z dovolené nebo narozenin, ale usnadní rovněž udržování pořádku na stole.

Fotografie v originálním rámečku představují efektivní dárek pro milovaného člověka

Stylový fotorámeček je příliš banální dárek? Absolutní omyl! Tyto druhy dárků přivolávají vzpomínky, chytají za srdce a vzrušují. Je to skvělý nápad na netradiční dárek pro každého a na každou příležitost – narozeniny, svátky, den matek, den babičky, den dětí, den svatého Valentýna, výročí svatby nebo narození dítěte. Unikátní fotorámečky na EMAKO budou perfektní jako malý dárek nebo doplněk k hlavnímu daru. Chcete dát jedinečný dárek svým rodičům nebo prarodičům? Vyberte multi-rámeček v podobě rodokmenu a díky kterému oživíte historii své rodiny. Dalším, stejně zajímavým řešením, bude klasický dřevěný multi-rámeček, který lze vyplnit rodinnými fotografiemi z různých let.