Samozřejmě když se řekne husí peří, tak si každý představí husu a její sněhobílé peří. Pokud dá průchod další úvaze, tak se dostane k tomu, že peří se vloží do sypkoviny a šup s tím do povlečení. Tak na takovou verzi péřové přikrývky rovnou zapomeňte. Žijeme v úplně jiné době a husí peří se zpracovává zcela jinak a za velmi přísných norem. Jinak by nemohlo být součástí kvalitních lůžkovin. Pojďte se podívat, co nabízí českých výrobce kvalitních lůžkovin ve své péřové nadílce.

polštář péřový

  • Výrobky splňují certifikát evropských norem.
  • Jsou plněné peřím a chmýřím, které je sterilizováno při teplotě 130°C.
  • Používají se pouze ekologické prací prostředky, tudíž není možnost vyvolat alergickou reakci na prach.
  • Výplň je zcela sterilní, čistá a hygienicky odpovídající k běžnému používání.
  • Prachové peří má skvělé izolační schopnosti, které se samozřejmě ocení jak v zimním, tak letním období.
  • Produkty jsou tak lehounké, a přesto poskytují nejvyšší komfort užívání.
  • Péřové přikrývky tam mají velmi dlouhou životnost a snadnou údržbu, jelikož je lze běžně vyprat, a dokonce i sušit v bubnové sušičce.

To je samozřejmě jen krátký výčet benefitů. Pokud se zastavíte nad otázkou, zdali pořídit péřové polštáře, tak dlouho neváhejte, protože vaše krční páteř získá skutečně zdravotní benefit. Ponoříte se skutečně do vašeho polštáře jako do reálného peří.

ustlaná postel

Sady, které potěší

V současné době si lze pořídit péřové komplety přesně na míru. Dokonce si lze vybrat z různých nabídek a velikostí. Rozhodně se vyplatí si objednat poměrně velkou přikrývku, protože takový komfort, jaký s ní budete mít, to se popsat nedá. Ale jedno je jisté, určitě se nebudete chtít o ní s nikým dělit. Ačkoliv v nabídce jsou dostatečně prostorné peřiny pro partnery, kteří se k sobě rádi tulí. 100% kvalita potěší každého uživatele a předně mu tyto komplety zpříjemní večerní usínání.