Když tvůrce únikových her začal vyrábět lamely na stěnu, tak asi vůbec netušil, jaký bude mít úspěch. Jeho nápad se stal trendem lamelových stěn a vůbec lamel jako takových. O tom, že dekory ve 3D provedení jsou velmi žádané, tak není pochyb. Je potom velmi příjemné mít doma alespoň malé zázemí, které je obloženo tímto materiálem. Zvýrazní se tak částečně prostor a vykouzlí hotové luxusní sídlo. Dřevěné lamely nejsou žádnou novinkou, avšak v tomto provedení je to skutečně TOP. Je pravdou, že se ale musíte podívat ještě o kousek dál, než jen na pouhý design.

Ořech 1

Přínosný bonus

Lamely dokáží pozvednout interiér, o tom není pochyb, zvláště pokud jsou v prostoru bílé stěny. Otázkou je, kdo je vyrobí a tím se dostáváte k truhlářům, pokud samozřejmě chcete kvalitu. Zde nejspíš budete muset být trpěliví, jelikož to nepůjde tak rychle, jak byste potřebovali. A nezískáte bonus, který pro změnu přináší akustické panely.

  • Kreativní lamely luxusně vypadají a působí jako 3D obrazec.
  • Jsou lehké a tak se dají umístit na stěnu i strop.
  • Velmi jednoduše se instalují a bez větší konstrukce.
  • Jsou dodávány jako hotový produkt, stejně tak jako když budete kupovat dlaždice a podobně.
  • Designový prvek je jedna výhoda a druhá je akustika.
  • Akustický panel má podklad, který tvoří speciální akustická vrstva, díky které se pohltí zvukové vjemy, ozvěna nebo nepříjemná akustika, která je známá z poloprázdných prostorů.

Dub 1

Zapomeňte na standard, chtějte víc

Chcete se během krátké chvíle kochat jedinečným designem a vyřešit akustický problém na místě, kde se zdržujete nejvíce? Potom skutečně zapomeňte na běžný standard, jelikož ten vám nezajistí tolik přínosných bonusů jako tyto dřevěné lamely. S panely Woodpasta je vše mnohem jednodušší, levnější, než klasická výroba a navíc i instalaci zvládne každý. Na základě vzorků, které se zasílají předem, si zákazník může vytvořit představu a poté si akustické panely objednat.