čelovka na kolo

Pokud jste rádi v sedle horského kola a jen sbíráte další a další kilometry, je jasné, že máte vynikající fyzickou kondici. Musíte ale také myslet na kvalitní osvětlení, které zajistí vyšší míru bezpečnosti provozu. Vhodným řešením budou čelovky, díky nimž nebudete při sportování nijak omezeni. Jsou také velmi lehké a potěší svou praktičností. Výhodou je skvělý dosvit, s nímž dohlédnete i více než sto metrů daleko. Ať už pojedete někde v přírodě nebo v poměrně hustém městském provozu, je podobný přehled hodně důležitý. Musíte vidět a současně být viděni, bez toho sedět na bicyklu opravdu nejde!

Vadit nebudou žádné rozmary počasí

Příliš velké vedro nebo naopak mráz? Samozřejmě, čelovka na kolo si výborně poradí s příliš velkým horkem i třeskutou zimou, vadit nebudou ani dešťové kapky. Na aktuálním počasí nebo ročním období tedy nezáleží a velmi nízká váha zařízení zajistí, že vám nebude při každodenním nošení nijak překážet. A nikde není psáno, že ji musí využívat jen cyklisté! Čelovky jsou dobrým řešením i pro večerní běhání v parku a potěší i nadšené rybáře. Jdete na procházku se psem? Potom potřebujete mít volné ruce a svítilna na čele se může stát hodně praktickým doplňkem. I na nejvyšší stupeň výkonu vydrží svítilna pracovat několik hodin, potom ji stačí jen znovu dobít a připravit, až zase pojedete někam do přírody. Nebo se chystáte kempovat a příští víkend strávit někde u vody?

Víceúčelový pomocník i pro kutilskou dílnu

Čelovka může přijít ke slovu i v interiéru, využijete ji například při opravování vozu nebo v kutilské dílně. Běhání nebo manuální práce, činnosti, při kterých je lepší mít obě ruce volné. Dohled v řádu desítek metrů a víceúčelové použití, to jsou hlavní bonusy podobných svítilen. Podívejte se na ně na cel-tec.cz!