Chtěli byste začít stavět, ale na vašem pozemku stojí bohužel dům v rozkladu nebo jiná podobná budova, které se potřebujete zbavit? Povolejte si na to specialisty na slovo vzaté. V nabídce našich služeb mimo jiné naleznete i bourací práce v různém rozsahu, a to za dodržení všech bezpečnostních předpisů a co nejšetrněji s ohledem na životní prostředí.
Postaráme se o zbourání rodinného domu i komerčního objektu z různých materiálů, a to za pomoci vlastní techniky. Žádné demoliční práce pro nás nejsou překážkou. Zvládneme sesunout k zemi nejrůznější druhy objektů. Vše tak bude snadný a rychlý proces. Tím ovšem naše činnost nekončí.

bourací práce

Podrobnosti a časový harmonogram
Vše začíná předloženým potřebných povolení k demolici. Nejprve se domluvíme na všem potřebném, probereme všechny detaily, technologické postupy a další nezbytnosti nutné před zahájením akce. Následuje případné zpracování projektové dokumentace. Seznámíme vás s časovým harmonogramem a konkrétními kroky.

Strojí i ruční bourání včetně odvozu sutě a zeminy
Poskytujeme komplexní služby v této oblasti. Provádíme nejen strojní, ale i ruční demoliční práce různých typů budov. Po skončení potřebných prací se samozřejmě postaráme nutný úklid a o odvoz a recyklaci odpadu. Odvozíme i veškerou zeminu a suť na místa k tomu určená.

demolice

Následné práce po provedení demolice
Vykonáním akce, úklidem a odvozem odpadu to ovšem nekončí. Naše možnosti sahají ještě dále. Po skončení prací se složením budovy k zemi a odvozu potřebného odpadu se můžeme rovnou pustit i do nutných terénních úprav.
Spolehněte se na solidní a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Zakládáme si na kvalitní komunikaci a perfektně odvedenou práci, na které se společně domluvíme. Máte zájem o námi nabízené služby? Neváhejte nás kontaktovat a společně vyladíme všechny podrobnosti.