Z toho důvodu vám odmítli schválit hypotéku u bankovní společnosti. Co nyní dělat, kde najít řešení? Nabídka americké nebankovní hypotéky https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/ je možná bez registru u nebankovní společnosti. Tam se vás nebude nikdo ptát, na co půjčené peníze budete potřebovat a proč máte záznam v registru. Dostanete americkou hypotéku bez registru, která je rychlá a bez zbytečného papírování. Je zde povinnost, která je dána zákony, a to, že ručíte v případě americké hypotéky bez registru zástavou nemovitosti. Může to být byt, rekreační objekt nebo i komerční nemovitost. Je to záruka, kdybyste přestali splácet dlužnou částku.
Smlouva uzavřena
Stejný postup je i u bankovní společnosti. Nemusíte dělat ani platit odhad nemovitost, nebankovní společnost si ho udělá sama. Nic předem také neplatíte. Dokonce nemusíte ručit vlastní nemovitostí, může to být nemovitost třetí osoby. Nemusíte být podnikatel, sháníte například svůj vlastní byt, už vás nebaví platit neustále se zvyšující poplatky v nájemním bytě. Přitom máte záznam v registru, například kvůli opožděné splátce, nebo máte pro banku nízký příjem, proto vám nebyla hypotéka schválená. A navíc vlastníte například rekreační chatu, kde trávíte rodinné dovolené a tu můžete nebankovní společnosti zastavit.
Financování stavby domu
Opět u nebankovní společnosti dostanete americkou hypotéku bez registru a se zástavou vaší nemovitosti. Až hypotéku splatíte, můžete ji splatit kdykoliv, zástava na nemovitost bude samozřejmě zrušená. Ale pospěšte si, ceny bytů i nemovitostí jdou rychle nahoru. A šetřit a čekat až bude potřebná částka nastřádána? To se bohužel v současnosti díky inflaci nevyplatí, měna prostě ztrácí svou nákupní sílu. A byty také nebudou, města si je drží, neprodávají je a provádějí jejich renovace, protože příjem z nájemného a poskytovaných služeb je pro město podstatnou finanční silou.