Vypadat neustále svěže, a ještě k tomu mladě a vitálně, to je sen snad každé ženy. Zkuste 6 tipů, které vykouzlí skvělé výsledky a pomůžou vám tak k absolutní dokonalosti.

1.       MYSLETE NA VAŠI PLEŤ
Péče o pleť vám zajistí krásnější a zdravější vzhled za každé situace. A nejde jen o obličej, ale o celé tělo. Pořádně se vydrbejte žínkou, čímž odstraníte všechny nečistoty. Poté použijte tělový peeling, díky němuž stimulujete váš lymfatický systém, který pomáhá v boji proti celulitidě.  Vaše pleť bude projasněná a vyhlazená.

2.       ROZZÁŘETE SVŮJ OBLIČEJ
Nezapomínejte na zdravou a čistou pleť v obličeji. Alespoň 2x týdně byste si měla udělat oživující masku. Zkuste třeba banánovou – zralé banány rozmačkejte na kaši, naneste na obličej, nechte působit 10 minut. Poté obličej umyjte vlažnou vodou. Citrón a med – smíchejte tyto dvě suroviny a masírujte si s nimi obličej 10 minut. Vaše tváře budou rozjasněné a svěží.

3.       OČISTA TĚLA
Pokud máte pocit, že by vám prospělo shodit pár kil a zároveň se chcete zbavit toxinů z těla, začněte tím, že si odepřete sladkosti a tučná jídla. Pijte hodně tekutin a nezapomínejte na přísun vitamínů. Tělu to prospěje a budete se cítit mnohem lépe.

4.       ZDRAVÉ VLASY
Vyzkoušejte olejové masáže, které vylepší vzhled vašich vlasů. Olejový zábal vaše vlasy zregeneruje do hloubky. Bude stačit, když si zábal uděláte jednou za měsíc na dvacet minut. Zapomínat byste neměla ani na pravidelnou návštěvu u kadeřníka. Zastřihávání konečků dopomůže optickému objemu i hustotě účesu.

5.       BÍLÉ ZUBY
Hlavní příčinou zažloutlých zubů je pití kávy, čaje a červeného vína, ale také kouření cigaret. Pokud se bez těchto věcí neobejdete, měla byste si alespoň po každém šálku kávy nebo čaje, skleničce vína i po každé cigaretě vyčistit zuby.

6.       NEZAPOMÍNEJTE NA HYDRATACI
Hodně pijte vodu i ovocné či zeleninové šťávy. Čím více tekutin, tím bude vaše pleť vypadat zářivější a mladší. Jednou za čas si dopřejte horkou lázeň, protože i hydratace zvenku je pro pleť důležitá.