5 základních prvků pro golf Karlovy Vary

**Před rezervací balíčku schvalujeme kontrolu nabídky golfového programu / rezervace „Tee time“ ve webové rezervační technice teetime.cz.

Přistýlka: 3. osoby, využívající služeb v balíčku, na přebytečné matraci s 20% nižší cenou v rámci celé ceny jednotlivce v balíčku.

Lázeňská akademie se skládá z: sloučeného bazénu s vířivkou a překrásné vyhlídky na nezkušená golfová hřiště.

golf

Jedinečné požadavky jsou vydávány k dostupnosti při Testování a ponesou více nákladů; Odlišné požadavky nemohou být jisté.

Přistýlka: třetí osoby, využívající produkty a služby v rámci balíčku, na další matraci s dvaceti% slevou z celkových vašich nákladů na osobu v rámci obchodu.

Gary Player je vlastně individualita, která i nyní motivuje a podporuje spoustu nováčků a zkušených sportovců. V současnosti je to fantastický sportovec a možná i proto si vysloužil přezdívku Mr.

Okolí, které hřiště poskytuje, spolu s již zmíněnými běžnými odbornými službami činí toto hřiště jedinečným a je skutečně hojně navštěvováno nejen lázeňskými lidmi, ale i dalšími golfisty. Podél vedlejší chaty Pupp objevíte gurmánské služby na špičkové úrovni.

Ano, tento známý golfový hráč a architekt golfové třídy neboli The Black Knight, je vlastně zakladatelem naší osmnáctijamkové golfové třídy, jejíž slavnostní otevření proběhlo v roce 2002.

golfové hřiště

Golfové hřiště se nachází v blízkosti Více informací Stanovická přehrada, v mírně kopcovitém terénu. Areál je již provozován s ohledem na rok 2004. Postupně procházejí úpravami, které mohou milovníkům golfu poskytnout mnohem větší pohodlí, komfort a příjemnější vybavení.

Z technologických a bezpečnostních důvodů je vstup psů do golfových hřišť přísně zakázán.

Las condiciones de cancelación y de pago por adelantado pueden variar según el tipo de alojamiento.

Jméno na kreditní kartě použité při check-inu k nákupu dodatečných poplatků musí být primární identifikační číslo rezervace pokoje.

Přistýlka: 3. osoby, využívající expertní služby obsažené v nabídce, na přistýlce s 20 % nízkou cenou s kompletní cenou osoby v nabídce.

Doplatky se nepočítají mechanicky v celých nákladech a je nutné je uhradit samostatně při vyzkoušení.