To, že je potrava nezbytná k přežití, nemusíme ani zdůrazňovat. A to, že postupem let lidé z jídla spíše než nutnosti přežití udělali jakýsi kult, také nemusíme ani zmiňovat. Donedávna bylo jídlo pouhou nutností k přežití individua, nyní je něčím, co hýbe společenským životem. Ten, kdo umí vařit, je na předních příčkách společenské hierarchie.

Proto jsou tolik uznávaní šéfkuchaři, ti, kteří dokáží vždy přijít s něčím novým a neokoukaným a dodat jídlům trochu toho tajemna. Češi jsou velice zdatní kuchaři, ale přiznejme si, že během svého života nastřádáme hromádku těch nejlepších receptů a ty s malými obměnami neustále opakujeme. Je tedy načase vyzkoušet něco nového!

Ochutnávky a degustace …

Ať už se rádi zapojujete do dění okolo sebe nebo spíše radši pouze přihlížíte kuchařskému umění někoho jiného, bude tak jako tak pro Vás vhodný tzv. gurmánský zážitek. Tam se přiučíte mnoho zajímavých věcí a některé z nich můžete pochopitelně i ochutnat.
 

luxusní čokoláda
HRÁTKY S ČOKOLÁDOU

Pokud jste milovníkem čokolády, je tento kurz pro Vás jako stvořený. Můžete si vyzkoušet vyrobit vlastní druh čokolády a také se můžete zúčastnit degustace vybraných druhu této kakaové pochoutky!


KURZ SUSHI

Vytvořit dokonalé sushi dá práci! Pokud se mu záměrně vyhýbáte proto, že jej neumíte správně vyrobit, účastněte se kurzu výroby sushi u Vás doma!

THAJSKÁ KUCHYNĚ

Pro milovníky této exotické kuchyně jsou speciálně vytvořené kurzy vaření thajské kuchyně. Bude Vás to bavit a navíc se dozvíte spoustu zajímavých věcí!

OCHUTNÁVKA KOŇAKŮ

Velikou novinkou v oblasti gurmánských zážitků je ochutnávka koňaků. Pokud jste milovníkem tohoto moku, neváhejte a do tohoto kurzu se přihlaste!

ochutnávka sushi
OCHUTNÁVKA ŠAMPAŃSKÉHO

V podobném duchu se nese i tento druh zážitku. Máte možnost ochutnat šampaňská vína z celého světa, v kouzelné atmosféře s neopakovatelným pocitem, že jste se ocitli ve Francii nebo ve Španělsku.

Jídlo a zase jídlo!
Ohodnoťte příspěvek